Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet az, hogy van egy...

Hogy lehet az, hogy van egy 98-as évjáratú autó amit meg akarok venni és K-betüvel kezdődik a rendszáma? Annak nem G-s vagy H-s rendszám kellene? Lehet ki volt vonva a forgalomból valamiért?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez nem gáz?Érdemes attól még megnézni a kocsit?És azt még kérdezzem már még meg,hogy egy autót miért vonnak ki a forgalomból?Leszámítva,hogy esetleg törve volt.
2011. febr. 13. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj miatta;a K-s rendszám egy 1998-as kocsin valószínűleg azt jelenti,hogy kb.1-2 éve hozták be a gépet külföldről,és ezért kapott újabb rendszámot.

2011. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ripityára törték, átfestették mert lopott.
2011. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 omadjoe ***** válasza:
sz én automat 2007 őszén hozták be. '08 januárjában kapott rendszámot. '97 auto, és K-s rendszáma lett. ahogy a többiek is mondták, több oka is lehet. miért K-s rendszámot kapott. de szerintem 2007 IV. negyedévében hozhatták be. németből, osztrákbol, esetleg olaszbol.
2011. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Lehet az is hogy ellopták a rendszámát, és ezért újat kapott.

2011. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 95-ös évjáratú autóm van és L-les rendszáma van.E-sel vettem,de kicseréltettem,hogy az előző tulaj ne ismerje fel.Ilyen is van.
2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat nektek.Akkor valószínű,hogy külföldi volt az autó és azért kapott új rendszámot.De akkor ha rendben vannak a papírjai és van rendes magyar okmánya akkor meg lehet venni attól,hogy egyszer külföldi volt?Nem lesz gáz belőle?Mert amúgy zsír állapotban van csak a rendszám idegesített egy kicsit.
2011. febr. 14. 10:35
 7/9 omadjoe ***** válasza:

ha már ennyire benne vagyunk a rendszámozásba: nekem volt egy trabin '78/3havi és a rendszáma :FGX-xxx volt.

ki volt véglegesen vonva a forgalmbol sokáig, majd '96ban kapott új forgalmit, rendszámot. talán a trabi ma is fut...

2011. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.Én még mindig egy 96-os H-s rendszámú Omegával furikázok,amit akkor vettem 2000-ben.:)
2015. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bgs30 válasza:
Nekem van kettő autóm,az egyik 95-ös,a másik 96-os.Lbetűs az egyik,a másik Meg Jvel kezdődik..
2017. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!