Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak a kosz miatt ütöget a...

Csak a kosz miatt ütöget a fékpedál? Vagy komolyabb a probléma?

Figyelt kérdés
Kb ált a kocsim 1hónapot a hidegben(utazás miatt) aztán beindítottam és mentem egy kört de azt vettem észre hogy fékezésnél üt a pedál folyamatosan. Olyan mintha egy abs-es kocsinál padló féket nyomunk és ütögeti a pedált az abs...ezis hasonlóan ütöget de kisebb fékezésnél is...az autó egy skoda 120. Talán csak a hónap során rárakódott kosz meg hó,jég?vagy komolyabb a probléma?
2011. febr. 15. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kis rozsda lehet a tárcsán ,ott ahol a hosszú állás alatt a fékbetét hozzáért. Néhány fékezés után elszokott múlni az ilyen.
2011. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak simán beállt a fék.Vasald meg egy kicsit és jó lesz.(vasalás-lassú haladás mellett nyomd a féket egy kis ideig)
2011. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is ilyet csinál, ha repedés van a féktárcsán. Nézd meg őket.
2011. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vasaltam már a fékeket meg csináltam egy két erősebb fékezést is de a probléma nem múlt még el.
2011. febr. 15. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én óvatosan tesztelném tudatlanul az ilyen jelenséget,mert ha tényleg repedt a féktárcsád,szét is robbanthatod az egészet úgy ahogy van és te is megsérülhetsz egy forgalmasabb helyen !!!
2011. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem forgalmas helyen teszteltem:) kimentem a hajógyári szigetre és ott csináltam a fékpróbákat
2011. febr. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!