Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1600- 2000 cm3-es OPEL Zafira,...

1600- 2000 cm3-es OPEL Zafira, vélemények tapasztalatok? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem egy 1.6 os 74kw-os, 101Le zafirám van, Sokan gyengének tartják a nagy kasznihoz én nem érzem ezt teljesen igy. Dinamikus vezetés hive vagyok, az átlag fogyasztásom 7.5l/100km fölé sosem ment( hosszabb távon volt hogy kihoztam belőle 6.5l/100)

Sokan mondják hogy jobb lenne egy 1.8as, 2.0 a kasznihoz, bár nem vezettem olyat nem tudom mennyivel vinné könnyebben a kasztnit, kb ugyanilyen fogyasztással.

Meg ahogy nézegetem mind a 2000 cm3 hez szintén 74kw és 101 Le is tartozik.

Hengerűrtartalom növekedésével ha a kw és a le ugyanakkora is marad , könnyebb mozgatásra birja az autót?


2011. febr. 15. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
De most te komolyan azért tetted fel a kérdést, mert mások gyengének tartják a kocsidat? Mert nekem ez jön le. Ugyanis írod, hogy Te elégedett vagy vele. Akkor nem értem hol a probléma. Amúgymeg én ültem ilyen Zafirában, + még velem 4-en. Nincs semmi baj vele szerintem. Abszolút jól teljesíti amire tervezték. Ugyanis ez egy családi autó. Nem arra való, hogy száguldozzanak és előzzenek vele.
2011. febr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2 literesből a dízel 101 lovas. És ha te elégedett vagy vele akkor mi a kérdés?
2011. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!