Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetőleg motorszerelő írjon!?

Lehetőleg motorszerelő írjon!?

Figyelt kérdés

Simson s 51 b van

Most lett felújítva (Teljes festés ,új karbi.kipuf,hátsóvillák vezetékezés MOTOR: szimeringek,csapágyak,újrafúrva,dugattyú,főtengely)

Amiket még szerelőnél (szervízbe) megszeretnék csináltatni


1.összeszereléskor elszakadt 1 hengerfej rögzítő csavar azt kicserélni és a többi 3 mat is

2.Beállítások :

-Alapjárat,kuplung,gyujtás,benzin ellátás


Az érdekelne ezt kb. mennyiböl lehetne kivitelezni???


2011. febr. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-2 óra + egy kis kreativitás. (a tőcsavarhoz)

Nem értem, miért kell elvinni szerelőhöz, mikor otthon is simán megoldhatóak.

2011. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha egy Simsont szerelőhöz viszel, azt fogja hinni (jogosan), hogy rohadtul nem értesz a motorhoz és ott basz át ahol tud. Összegányolja az egészet téged meg jól lehúz pénzileg.
2011. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 POciCi ***** válasza:

a rögzítőcsavarhoz használy csapágyrögzítő ragasztót

az alapjárat kb. 3- 3,5 perces meló

kuplung talán igénybe vehet 40másodpercet ;)

benzin ellátást nemkell mert azt az alapjáratnál állítasz

gyújtás már 1 kicsit komolyabb de azis max negyed óra :P

ha durrog a motor de könnyen indul akk utógyújtásos ha pedig nehezen indul de megy akk előgyújtásos :)

2011. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kuplungot én is be tudom állítani és tőcsavarokat is cseréltem már. Ehhez nem kell motor szerelő, elég ha valaki szerelt már motort.
2011. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként ha egy Simsont szerelőhöz viszel, azt fogja hinni (jogosan), hogy rohadtul nem értesz a motorhoz és ott basz át ahol tud. Összegányolja az egészet téged meg jól lehúz pénzileg."


Felénk még laknak becsületes emberek. Egyébként miért csinálná meg rosszul a motort ha ért hozzá? csak azért mert a tulajdonosa nem tudja megjavítani??

Amikor még volt Simsonom eleinte szerelőhöz hordam ha vmi baja volt, tőle ellestem pár dolgot, később már én javítgattam. Végül beleuntam hogy állandóan csak a pénzt költöm rá de nem megy a motor úgy ahogy szeretném és eladtam.

2011. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Akkor csak valószínűleg én hallottam túl sok olyan történetet, hogy az emberke elvitte szerelőhöz a Simsont, mert nem értett hozzá, a szerelő megvette hozzá a leg gagyibb alkatrészeket, jól összegányolta, 1 hét múlva meg széthullott. De ha arra fele becsületes szerelők vannak, akkor örülj neki :)
2011. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!