Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnal kapcsolatban lenne...

Simsonnal kapcsolatban lenne pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

1,A váltóba milyen olajat kell venni?

2,Mit gondoltok erről a hengerszettről: [link] ?

Tudom ,hogy nem a simsonbolt-os minőség, de nem is versenymotort szeretnék.Vagy elég lenne ha csak megfúratnám 60-asra?

3,A 60-as hengert még birnák a gyári(jó állapotú) cuccok (főtengely,kuplung stb...)???


2011. febr. 17. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

1. váltóolaj:D [link]

2.nem rossz az a henger, de max a hangja lesz mélyebb, mert hogy plusz lovacskákat nem ad az tuti. 3-as kérdésre nem tudok válaszolni, mivel nem tudom milyen állapotba van a simód.

2011. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. asszem 80W90, de nem tuti....

2. Én inkább 4 felömlősre maratnám az eredeti 50es hengerszettet (fúratás is célszerű ezzel együtt, egyszeres túlmérete), és az 50es marad, tehát legális :). és 2 lóerőt nyersz vele, ami nem kevés. Nem mindegy hogy 4 vagy 6 :)

3. Nem hosszútávon, de bírják. kb 2-3 évig, használattól függően. én nem ajánlom.

2011. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21:18-as, már hogy ne adna plusz "pacikat"? 7,5 lovas a gép 60as szettel! Gyárilag 3,5-4.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21:21


7,5 lóerőt egy utángyártott Mofakeres hengerszettel sosem produkálni, erre azthiszem bizonyíték, hogy számtalanszor hagytam le faragott gyári 50-essel mofakeres 60-asokat.


A gyári hengert fúrasd fel 60 köbcentire, sokkal jobban jársz vele

2011. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tévedtem, én Simsonboltos hengerre gondoltam :)
2011. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10W40es olaj kell bele.

Hengert nem próbáltam ezért nem írok róla véleményt.

A gyári JÓ ÁLLAPOTÚ cuccok elbírják a hatvanas hengert, de azért egy főtengely felújítást megejthetsz.

2011. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja igen és azzal vigyázz, hogy ne költs rá nagyon sokat. mert annyiért amennyit tuningba ráköltesz szinte 100% hogy nem tudod annyiért eladni. 80-90max. szal csak ésszel. mert meghirdetni meg lehet, de ha megnézed az ilyen 100-120e simók ott vannak örök ideig a hirdetőportálon. mert nem az a kérdés, hogy valóban megér-e annyit. mert biztos megér egy gyönyörűen felújított, tuning hengerszettes, amal karbis, belsőrezós kipus (és még sorolhatnám a sok jót:D) simó annyit, de nincs olyan ember aki annyit költene rá (max egy elvetemült gyűjtő). mert nagyon sokan inkább megvesznek 20-30ért egy olyat ami alig megy, de inkább ő maguk újítják fel.
2011. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:16-os vagyok

persze amit írtam csak akkor vonatkozik rád, hogyha egyáltalán vmikor el akarod adni. mondjuk ilyenkor az emberek egy simson után mindig vesznek egy nagyobb motort (tapasztalat:D).

2011. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!