Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines Lagunám miért nem...

Viktor1111 kérdése:

Benzines Lagunám miért nem indul reggelente?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy Renault Laguna I-es 1996-os 2. 0 8v Benzines gépkocsim ami reggelente nagyon nehezen indul be! Hiba leírás: Reggeli első indulásnál csak 10-11 indítás után indul be! Első 4-5 indításnál beindul de rögtön leáll, illetve minél többször indítok annál tovább jár majd egyszer csak stabilan működik a gépkocsi! A nap többi indításánál ilyen hiba nincs jól és stabilan működik minden! Ha valaki tud valami konkrétat jelezze! Szerintetek mi a hiba oka? Köszönöm!
2011. febr. 19. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Motor hőfok jeladó szórakozik. Lehet még alapjárati motor, vagy légtömegmérő. Francia, tehát elektromos gond, legtöbbször. Lehet elég egy kis kontaktspray is a hőfokjeladó csatlakozóiba.
2011. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én alapjárati motorra gondolok és ha jól tudom az vezéreli a szívatót is de lehet tévedek!

Mert csak akkor fuldoklik mikor kellene neki a szívató is!!!!

2011. febr. 19. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A hideg... garazsban tartod? talan az olajat se artana mar cserelni
2011. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Panelba lakom így a gépjármű az utcán parkol!!!!!

Első indításkor megfúl, de a többi indítás után sem megy az alapjárat 900 felé és szerintem ez lehet a hiba oka hogy a szívatási periódus elmarad!!!!!

2011. febr. 19. 16:36
 5/5 Chris78 válasza:
Szia!Nekem is hasonló gondom van. Neked sikerült megoldani a problémát?
2012. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!