Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merci Vító 110D-t hol és hogy...

Merci Vító 110D-t hol és hogy lehet légteleníteni az adagolót?

Figyelt kérdés

Üdv,, Valószínű kifogyott a gázolaj, mert egyszer csak dadogott majd megállt alattam. Bár óra szerint van a tankba. De szerintem dugulás lehet az üzemanyag csőbe, vagy megadta magát az üzemanyag szivattyú. Dízelekhez analfabéta vagyok kérlek segítsetek ha tudtok.

Esetleg még arra is gondoltam ,bár lehet hülyeség,,hogy az elektronika megadta magát ami azt intézi hogy leálljon a gép mikor a kulcsot elfordítom. Mert dízeleknél valami szelepet nyit vagy zár ezt már nem tudom pontosan. Idáig benzines autóm volt mindig csak azokat vágom. De megköszönném ha valaki segítene abban hogy minek hogyan kéne normálisan működnie,, és merre induljak el hibakeresésben. Nem valami compjúteres gépezetről van szó..


2011. febr. 20. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy zseni ebben annak ellenére,hogy tanultam adagolót javítani.Annyi vele a gond,hogy a suliban nem igen vették komolyan,hogy tudjuk,mert erre specializálódni kell...Deee,ha azt akarod légteleníteni,le kell választani a porlasztóról az adagolót és úgy járatni.Emellett még szerintem a tápszivattyút is légteleníteni kell,mert akkor az is levegős.Elnézést,ha hülyeséget írtam.Remélem tudtam valamit segíteni.
2011. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!