Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös motor 50-es papírokkal?

125-ös motor 50-es papírokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt héten vettem egy honda cbr 125-t 50-esként használom, a rendőr menyire foglalkozik az ilyenekkel? 15 éves vagyok 7 éves korom óta motorozok simsonon kezdtem volt már azóta egy 125-ös yamaha dt-m meg egy 50-es is. Apa akarta minden áron hogy munkába is tudjon vele járni.
2011. febr. 27. 10:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem de a vizes henger nem sokkal nagyobb az 50-esnél. Meg amúgy is be az idomok eltakarják. Én nem a henger miatt aggódok hanem azon hogy a cbr-nek nagy a kipufogója. Meg a 4 ütemnek már van hangja. nem értem mért szólnak bele akik nem is értenek hozzá.
2011. márc. 2. 14:36
 12/14 anonim válasza:
Ne aggódj nem lessz vele gond.. vékony kerekek árulkodnak hogy nem nagy gép.
2013. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Előző vagyok, bár spanomnak 125-ös yamaha dt lc1-re azthitték h 550ccm-es mert az olajtartályra az volt ráírva.
2013. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem kötekedésből, de ha CBR 125-ösöd van, akkor az csak 200 km/h-ig van skálázva, nem 220-ig.

Tudom már nem friss a kérdés, de szerintem a téma még mindig aktuális. Véleményem szerint nem éri meg megkockáztatni a 125/50-es motort, mert a rendőr sem hülye. Több ismerősöm is van, aki lebukott ilyennel és ott kezdődik az egész, hogy okirat hamisítás, jogosítvány nélkül való vezetés és biztosítási csalás. Ha van AM-es jogsid, azt meg elveszik, plusz pénzbírság.

2015. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!