Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pestiek tényleg észrevehető,...

Pestiek tényleg észrevehető, hogy kevesebb autó furikázik az utakon?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én nem pesti vagyok.. Kb. hány %-al kevesebb? Ahol én lakok nincs nagy változás.
2011. márc. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem látom, hogy kevesebb lenne. Újpest központban lakom és dolgozom is, itt állandóan nagy forgalom van.
2011. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen magasak a benzinárak, simán beérek 15 perc alatt a sulimba. Korábban mindig hosszú kocsisor volt a Kerepesi úton az Örs Vezér tere és a Pillangó utca között. Simán végigmegyek 70-nel. Meg a belvárosban is tapasztalható. Szóval minden rosszban van valami jó.
2011. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy kevesebb autó lenne. Sőőt... Olyan időszakokban is sokan vannak az utakon, amiknél korábban üres volt a város...
2011. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán vettem észre.
2011. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se vettem észre, pedig itt ahol lakok ez egy nagyon forgalmas környék, szóval mintha nem is lenne ez a benzin mizéria.
2011. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tény hogy kevesebb autó van az utakon mint 1-2 éve,aki mást mond az a HOLDON ÉL!!!

Régen csepel-zugló 1 óra volt,most 20-25 perc!Azonos időszakot figyelembe véve!

2011. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is észrevehető. Nekem egy rendszeres Dél-Buda és Észak-Buda közötti út, ami a délutáni csúcsforgalomban 45 perc szokott lenni, most ugyanabban az időben kb. 20 perc. Igaz már én is csak nagyon ritkán ülök kocsiba:) Százalékot nem tudnék tippelni amúgy.
2011. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beatrix17 ***** válasza:
Én nem vettem észre!Sőt!Eddig hétvégén kevesebb autó volt,de mostmár akkor is többen jönnek-mennek
2011. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!