Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006-os 1.2-es Fiat Grande...

2006-os 1.2-es Fiat Grande Punto 1.4 millióért?

Figyelt kérdés

elég vegyes tapasztalatokat olavstam eddig az interneten, esetleg van vkinek ilen autója és neki mi a tapasztalata?

megér ennyi pénzt?

én főként városi használatra venném igénybe meg hétvégenként 20 km-es távolságra

esetleg egy évben egyszer nagyobb kirándulásra az országon belül

22/L


2011. márc. 5. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Legjobb Fiat. Én csak Grande Puntot vennék. A többi Fiat h néz már ki. Nem égetném velük magam. De a grande ott van azért. Főleg a 3 ajtós. Az 5-ös szerintem hülyén néz ki.
2011. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szép autó, de az 1.2-es motor kicsit kevés, én 1.6 vagy 1.9 multijet-el venném
2011. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Biotéka válasza:
2 éves hölgyröl van szó..sztem elég azaz 1,2 es főleg városba..(habár én amgamnak tuti 1.9es dízelt vennék) .. am a fiatokkal ( a régebbiekkel ) elég so kapro gondok szoktak lenni.. tipikus olaszos hibák.. müaszagok gumik kilincsek szétmálnak eléghamar stb..de egy grande punto azért az nekem is igencsak bejönne..sztem nézz szét pár oldalon..haszanltauto.hu-n pl h mennyibe is mennek igaán akkro megtudod h megéri e..a lényeg h neked megérje :)
2011. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Biotéka válasza:
bocsi 22 :)
2011. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó autó, sokan szidják de mostanra már tényleg eléggé összakepták magukat

kiválló motorok, megbízhatóság, bár nem olyan az összeszerelési minőség mint az audiba, de motorikusan mégis jobb és olcsóbb fentartani


szerintem jó választás lenne!


sok sikert!

2011. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.4 millióért 1.2-es majdnem Ladát ?

Azért mert 1.2-es semmi gazdaságosság nincs benne pláne fogyasztás szempontjából. Ilyen pici motorokkal megáldott autóknak vastagabban kell nyomni a gázt,hogy érezz valamit akár egy komolyabb előzés során. A gazdaságosság kizárólag átíráskor ill. biztosításkor lehet jelentőségük,de mivel jelen esetben egy 22 éves csajsziról lévén szó kizárólag az átírásnál akadhat némi pozitívuma ennek az autónak a ccm-ből adódóan. A kor az,ami később előnyöket adhat a biztosításnál és az évek alatt levezetett balesetmentes közlekedésnél.

Egyébként városban az 1,2-es is képes annyit megenni benzinből mint pl. az 1,4-es csak a nagyobb ccm.-es motor hamarabb reagál a gázadásra.

2011. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1.4-es mondjuk gyorsabb,de attól függ hogy mire akarod használni.
2011. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!