Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy segédmotort de az...

Vettem egy segédmotort de az eladó nincs 18 éves. Ez szabályos igy? Mert a motorral átvertek hogy felujított motorikusan és most kiderült hogy gyürüzni kell meg főtengelycsapágyazni! Ebbe jogilag tudok kapaszkodni hogy az eladó nem volt 18 éves?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebbe szerintem nem, esetleg abba hogy átvert.

Bár nem tudom mit tervezel (pl. feljelentés), de ez eléggé kétesélyes, mert neked kéne bizonyítanod hogy ő azt állította, hogy hibátlan motorikus állapotban van a jármű, ráadásul az utánajárás elvinné a munka költségeinek többszörösét, maximum a lelkednek lenne jó érzés ha visszafizet valamennyit.

2011. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha letelt a bűvös 3 nap semmit sem tehetsz.

Ha van 18 ha nincs....

Egy átlag adásvételibe ez van ugyanis.

Legalábbis nálunk anno így volt, 3 napig "garanciát vállalsz a kocsira, hogy nem hullik szét" utánna akár a motor is kieshet téged nem érdekel.

Am miért nem nézted meg jobban mikor vetted, vagy miért nem vittél vkit akim ért hozzá, és megmondta volna hogy szar....

2011. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abba nem tudsz. Viszont ezt úgy hívják, hogy csalás. Az eladónak tájékoztatni kell a rejtett hibákról.
2011. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát igen erről nem szoltak mikor hozták a motort!A hirdetésben az volt felujított motorral!!Utána mikor irtam nekik e-mail a válaszban az volt hogy (nem tudom leesett-e hogy főtengelycsapágyas,mert a teljesítményén meglátszik,és erre később jöttünk rá,demegcsináltuk volna ha előbb rájövünk!! )
2011. márc. 6. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Már semmit.
2011. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvan a hirdetés? A gyerekkel ne beszélj, hanem a szüleivel. Mond el neki szépen hogy van ez a motor, így volt hirdetve, de nem ilyen. Nem kéred hogy vegye vissza, de legalább a károd enyhítse. Ha normális a szülő akkor egy pár ezrest ad, ha nem akkor pedig tehetsz ugyan feljelentést, de feleslegesnek érzem.
2011. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!