Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ár/érték arányban ideális...

Ár/érték arányban ideális családi autót keresek. Mit ajánlanál?

Figyelt kérdés

további szempontok:

- kis fogyasztás

- olcsó alkatrész, ha valami meghibásodna, ugyanakkor legyen megbízható


napi szinten lenne használva (30-40 km)


évjáratot, futott km-t, stb is írhattok.


tudom, hogy mindenkinek más a favoritja, de kíváncsi vagyok


2011. márc. 9. 13:09
 1/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem volt egyértelmű: márkák, típusok érdekelnének
2011. márc. 9. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Suzuki Sx4, Suzuki Liana, Ford Focus (ami nem céges volt), Toyota Corolla, Toyota Avensis
2011. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
suzuki a hiedelemmel ellentétben megbízható szerinted? mert az biztos, hogy ezek közül talán az a legolcsóbb.
2011. márc. 9. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Suzukiba családot tuti nem ültetnék be, mert papírautó. Jó lenne ha megmondanád mennyit szánsz rá szerintem akkor mindenki könnyebben tudna ajánlani.
2011. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Suzukit SOHA, semmi esetre ne vegyél családi autónak! Arra csak azok adnak ki milliókat, akik fullra nem értenek az autókhoz. És otthagyják a pénzüket egy fapados, merevtengelyes szarért.
2011. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kéne leszólni a Suzukit, nagyon is jó autó, nem az régi swift miatt kéne megítélni minden Suzukit bár az is nagyon jó kocsi, pl: egy Sx4-ben minden benne van ami kell és 4 csillagos a töréstesztje annyiért amennyiért egy full fapados VW-t venni se tudnál.

Nem mondom hogy Suzukit vegyél, de szerintem felveszi a versenyt a márkásabb autókkal is sőt lehet hogy jobb náluk, csak aza a baj hogy megelőzni a hírneve és sokan úgy leszólják hogy nem ism ültek még Suzukiban

2011. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hahaha én vezettem már swiftet és nemnagyon kívánkozok bele vissza, meg ültem már sx 4-ben, ignisben is és csodálkoztam hogy milyen vékony az ajtajuk, meg hogy milyen könnyű becsukni a pehely súlya miatt :D utána visszaültem az octaviámba és csodálkoztam, hogy milyen vastag az ajtaja a Suzukiéhoz képest. Az egyetlen normális Suzuki a Grand Vitara, de azt Japánban gyártják, meg is látszik.
2011. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt össze van szedve, hogy melyek a legjobb márkák és legjobb tipusok.

2011. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fasza, megint vannak páran akik kötelességüknek látják, hogy leoltsák a suzukit. Nem lennétek egy picit nyíltabbak? Nekünk van egy suzukink, nem a régi swift. Igazából még nem volt vele balesetünk, ezért semmi rosszat nem tudok róla mondani. És egy autó biztonsága nem csak az ajtók vastagságától függ. Én sem azt mondom, hogy suzukit vegyél, bár az új Swift (2010) eléggé optimális a szerény 5 csillagos töréstesztjével, csakhogy az már árban középkategória. Amugymeg szerintem 2000 évjárat körüli japán autót vegyél, azok érik meg a legjobban szerintem. pl.: Toyota Carina, Toyota Camry, Honda Accord, Toyota Avensis, Corolla, Mazda 626, satöbbi. Sok választási lehetőséged van, meg is tudod nézni a véleményeket népítéleten. [link]
2011. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy opel Zafirát javasolnék.

Alkatrészt gyakorlatilag fillérekért találsz, a dízelek keveset esznek. 5 ülés, rohadt nagy csomagtartó, igaz van ott is 2 kihajtható ülés, de azt inkább ne vegyük figyelembe.

2011. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!