Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagycsaládos autótok...

Milyen nagycsaládos autótok van? (7-üléses) Milyet ajánlanál?

Figyelt kérdés

Típus?

Fogyasztás?

Előnyei, hátrányai (amiket tapasztaltál)?


Szeretnénk venni valamilyet, de tanácstalanok vagyunk, hogy milyet érdemes. Lehet, hogy inkább használtan vennénk. De hány kilométerrel érdemes megvenni? Hány évest? Arra is gondoltunk, hogy érdemes lenne olyat keresni, amin még van min. 1 év garancia - hogy ha van vele valami gond, azalatt kiderülne.


Köszi előre is a tapasztalatokat!


2011. okt. 5. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Dacia logan 1,6 benzines 6.5-9l fogyasztás 7 személyes kényelmes,csomagtartó az nagyon kicsi a téli kabátokat már nincs hová rakni!ezt 100,000 km ig jó! ! kis buszba gondolkodj!250,000 km ig jók
2011. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Nissan Qashqai II. Természetesen újonnan, ha van rá pénzed. Esetleg bemutató autót, ha találsz belőle. Egy autó alap esetben hiba nélkül képes működni 60-80 ezer kilométerig. Utána már bármi előfordulhat. Ezért is cserélem le minden esetben az autóimat még mielőtt a 80 ezret elérnék. De mondom, pénz kérdése az egész. A lényeg hogy a fenntartása se okozzon problémát.
2011. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
ha ilyen egyterűkben gondolkodtok azzal mind az a baj hogy ha kinyitod a 7 ülést csomagtartonak már nincs hely. vw sharan, christler voyager, fordnak is van valami ami nagyobb mint az s-max(bár fordot nem vennék) peugeo nak is van ilyen méretű kocsija. ha csomagtér is kell akkor már valami vito méretű autoba kell gondolkodni. ebből is minden gyártonak van
2011. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ford Galaxy, bár eléggé sok jót nem tudok róla mondani, azonkívül, hogy megy. Ami csak rozsdásodni tud egy autó, az rozsdásodik is rajta. Pedig 1. garázsba tartom, 2. eső után miután megjelent az első rozsda pötty mindig áttörlöm röptében a vizesebb fémrészeket (pedig ezt nem sok kocsinál csinálják). Le lett a rozsda róla kaparva, majd 4-szer festve. Festhetem jövő hónapba újra, mert már megint az egész rozsda. Nem is régi kocsi, 2000-es széria, nekem 2005-től van meg. El nem bírom képzelni, hogy 4éven keresztül az előző tulaj mit csinálhatott vele, hogy ennyire rozsdásodik. Már gondoltam arra is (lévén hogy Siófoki volt az előző gazdája), hogy a Balatonba parkolt vele. :) Motorikusan jó, hűtőt kellett eddig cserélnem (tönkrement az előző), alapjáraton kell néha állítgatni és a gyertyák lettek kétszer cserélve ezalatt a 7év alatt. Meg persze a kötelező szervizeken a kopó alkatrészek.
2011. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 2004-ben vettem, nem 2005-ben. :)
2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rokonoknak volt 7 személyes 1.9TDI Seat Alhambrajuk ( gyakorlatilag ugyanaz mint a Sharan vagy a Galaxy). Ők nagyon meg voltak vele elégedve, bár ha bent volt a 6. és 7. ülés akkor a csomagtér csakorlatilag 0. Összetört a kocsi, vettek 7személyes Sharant, eddig még arra sme panaszkodtak.


Ha használtan akarsz venni, akkor érdemes valami weltautosat nézni ( VW esetén), vagy valami garanciásat( 2-3éves max 100 000km) ezekkel még hosszűtávon sem lehet nagyot szívni.

2011. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben Renault Espace-t vennék. Abból is van nagyobb, a GRAND talán. Nagyon kényelmes! Sharan-Galaxy-Alhambra is jó, de azok drágábbak, használtan is. Biztosan tudod, hogy ezek nagyon drágák újonnan. Ha az anyagi nem akadály, akkor csakis 100 000 Km alattit vegyél. A dízel mindig kevesebbet fogyaszt. Ha használt, esetleg Fiat Ulysse-Peugeot 806-Citroen Evasion.
2011. okt. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valaki írta a Ford Galaxy-t. Nekünk is az van, 1.9 TDI 7 személyes. Nem tudom hogy mit művelsz vele, de mi nagyon elégedettek vagyunk vele, 4 éves és egyáltalán NEM ROZSDÁSODIK! Nagyon megbízható autó kénylemes nagy csomagtérrel! Nagyon ajánlom!
2011. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit még hogy dieseles!
2011. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha figyelmesebben olvastad volna, akkor láthatnád hogy az övé 11 éves. A tiéd meg 4. Várj még 7 évet vele.
2011. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!