Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatók a G...

Mennyire megbízhatók a G Astrák? Milyen kategóriásnak számítanak, alsó vagy közép?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Alsó, de nagyon. Én is azzal kezdtem, most Insigniám van. Ez is csak úgymond középkategória a maga 2.8 V6 Turbo Ecotec motorjával, abban viszont prémium minőség. Ehhez képest az Astra G nagyon alsó.
2011. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem sport kategóriában gondoltam, hanem hétköznapi autóként
2011. márc. 11. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk H Astránk van, és nem attól függ, milyen kategóriás, hogy F, vagy H, vagy G, hanem hogy milyen az autó típusa! A miénk középkategóriásnak számít (Astra H Kombi), de egy Insignia, vagy egy Vectra pld. már felső kategóriás az adott márkán belül.
2011. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocsi. Nem volt vele semmi gondom amíg használtam, megbízható jószág, mint az Opelek általában. Most a feleségem használja, el nem adtam, 4 éves. Én a középkategóriát általánosságban értettem, nem márkára kivetítve.
2011. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

C-kategória, avagy kompakt kategória, avagy alsó-közép kategória. Így hívják ezt a szegmenst. Amúgy Opelnél maradva:

Agila: mini (A-kat.)

Corsa: kisautó (B-kat)

Astra: alsó-közép (C-kat)

Vectra(Insignia) közép

és anno az Omega felső-közép.

2011. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Opeleket nem azért szeretjük, mert megbízhatóak, hanem azért, mert a sarki maszek is ért hozzájuk ;)
2011. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért én az insigniát nem vinném a sarki maszekhoz.....
2011. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jóval a Golf alatt, de azért család lenne az mondni hogy a Polo felet, attól inkább délre (Európában).

Valahol a Renault Megane alatt kicsivel és a Swift (Mk.1 és Mk.2 felett.


A G Astra tulajdonos barátom mondta kicsi kevésbé sz@r mint az F Astra.

2011. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóval a Golf alatt, de azért csalás lenne az mondni hogy a Polo felet, attól inkább délre (Európában).*
2011. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy amolyan hibrid.


Mert ugyan az Oktavia kompakt de mégsem, mert az nagyobb egy picit több a legtöbbnél. De valahogy mégsem.


~A G Astra ugyan kompakt de mégsem, mert ez valahogy egy picit kevesebb a legtöbbnél. De valahogy mégis. A kedvezménnyel csökkentett akciós árt talán megérte.

A jó barátom 700-800 ezer Forinttal vett olcsóbban vadi új G Astra-'t, mint vehet volna új Golfot akkor.

2011. szept. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!