Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor jön már az aktuális...

Mikor jön már az aktuális napi "Utáljuk a suzukisokat" kérdés?

Figyelt kérdés
Vajon ennyire üres, és semmitmondó az életük azoknak, akik minden másnap kiirogatják, hogy hülyék a suzukisok, mert nem vesznek széthajtott nagy német ócskavasakat?!
2011. márc. 12. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Suzuki a magyar ember legjobb autója szerintem!Keveset eszik,olcsó és nem kerül sokba a fenntartása sem!
2011. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egy zaba gép.
2011. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

vajon, komplexusoktól gyötört kedves kérdező, tényleg ennyire érdekel, hogy mit mondanak a megbízható, keveset fogyasztó, fürge kisautódról a tehetősebb emberek, akik nagyobb kocsikkal rohangálnak?


a kérdésed pont olyan értelmetlen és provokatív mint a suzuki-gyalázó kérdések. grat

2011. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves autóstársaim!

Mikor fogtok már felnőni arra a szintre, hogy embereket nem az autójuk alapján kell megítélni. Az egy tárgy,egy közlekedési ezköz,amivel az ember el szeretne jutni a-ból,b-be.

A vezetési stílusból már inkább levehető,hogy ki milyen ember lehet,de nem ez a lényeg. Tény, hogy a Suzukisok mindig bizonyítani szeretnének, meg a Bmw-sek is.

De ez azért elég nagy szegénységi bizonyítvány. Aki Bmw-t vesz,az nyilván a méreteket szertné élvezni,a jobb menettulajdonságokat...aki Suzukit,az egy olcsón fenntartható,megbízható kis autót vesz,mert ennyi pénze van. Az új Suzukit vásárló meg-gondolom-hosszú távra tervez,egy általa bejáratott autót. Szerintem egyik csoportot sem kell lenézni,látatlanul elítélni a vezetőit...ki milyen autót szeret. Jó lenne már tényleg felnőni erre a szintre. Rá kéne már jönni,hogy ez közlekedés, és nem élet-halál harc. Vagy legalábbis nem annak kéne lennie.(én egyébként nem tartozok egyik autós kategóriába sem).

2011. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem audi a/6 2.6 V6 van már nem mai darab mert 14 éves. De ettől függetlenül nem széthajtott ócskavas! Személy szerint én soha nem néztem le a suzukisokat. Nekünk is van a családban édesanyámnak és én is maximálisan megvagyok elégedve, tehát szerintem az tévhit hogy akinek nagy német kocsija van az lenézi a kicsi ámbár praktikus suzukit. Amúgy meg kedves kérdező pont hogy te kezdeményezed e kérdésed kiírásával a vitát hisz te nézed le azokat akiknek nagy kocsijuk van ez már a fogalmazásodból is kiderül lásd "széthajtott nagy német ócskavasakat" Én speciel nem vettem magamra ezeket a szavakat, de lehet hogy másoknak ez sértő lesz, kérlek máskor jobban vigyázz a megfogalmazással. Amúgy még zárás ként mit is írhatnék mást mint hogy a suzuki a mi autónk.
2011. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Azt mondják a pszichológusok, hogy a férfiak számára az autó egyfajta fallikus szimbólum. Azaz a férfi a saját farkának a meghosszabbításaként, megnagyobbításaként tekint az autójára. Így hát örüljetek suzukisok, ebből csak az látszik, hogy aki terepjáróval jár, annak van szüksége nagyobbításra, nem nektek. :-)


Már csak arra lennék kíváncsi, hogy egy nő számára vajon mit szimbolizálhat egy autó? Bele se merek gondolni... :-D


Pedro

2011. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
A suzukisoknál hülyébbek nincsenek. Bármit is mondtok, ez az igazság. Ma dugó a Hungária körúton, Stadionok irányába. Én a belső sávban, hülye suzukis a középsőben, egyszercsak elkezdett hátrafelé gurulni. De így csomó métert. Mögötte lévő ott dudált neki, de látta h suzuki ugyebár, hát azok ilyenek. Így hátramenetbe kapcsolt az is. Utána az egész kocsisor, néztem a suzkásat, hát egy idős csávó ült benne, észre se vette magát, amikor megindult a sor, nem is vágta le h mit csinál. Hátra se nézett. És ez csak egy eset. Mai. Mindennapra jut egy szinte.
2011. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"A suzukisoknál hülyébbek nincsenek. Bármit is mondtok, ez az igazság."

- De, vannak hülyébbek. Például a BMW-sek. "Bármit is mondtok, ez az igazság."


Persze, lehet, hogy csak a kocsi ilyen sz@r, hogy egyikben sincs index...


Pedro

2011. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A BMW-sek csak bunkók. Ennyi. A suzukisok pedig hülyék. Szóval a kettő között azért van különbség.
2011. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
45%-os! TE vagy hülye! Ilyen elítélő, lenéző általánosítást még nem láttam. VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD, és tedd azt amit a 91%-os mondott. Ne autó alapján ítéld el az embereket, mert akkor te vagy a legnagyobb bunkó!
2011. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!