Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi suzuki swiftről?

Figyelt kérdés
1998-2000-es évjáratig 350.000 ft-ig ha tudtok küldhetnétek linkeket is. Előre is kösz a válaszokat.
2011. márc. 16. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keveset eszik, megbízható, aranyos. Én még vezetni is szeretem, ha alkalmam nyílik rá.
2011. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha kifogsz egy jobb példányt igénytelennek mondanám. Nincs velük sok gond, keveset is eszik. Mi szerettük.
2011. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Tekninkilag zsír, igénytelen megbízható, tényleg strapabíró.

Esetleges javításokhoz papírvágót vigyél magaddal.

2011. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha van benne olaj és benzin akkor a világból is kivisz, az alja eléggé rohadásra hajlamos, a felfüggesztése elég "érdekes", és hát balesetezni nem nagyon kell vele.


Kár értük, ha normális karosszériában lennének azok a motorok, akkor kis túlzással tényleg az egyik legjobb autó lenne.


Meg nekem a fogyasztásával van bajom, egy kicsit magasnak tartom a fogyasztását a teljesítményükhöz képest. Nem azt mondom hogy sokat eszik, de ebben az évjáratban és árkategóriában lehet találni nagyobb teljesítményűt ami kevesebbet eszik.


Nekem ez a személyes véleményem, én a helyedben körbenéznék az opelok és a fordok közt is.

2011. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez gyanusan olcsó, nagyon pontosan kérdezz utánna:


[link]


Nagyából elsőre ennyi. Végeredményként elmondható, hogy az összes Japán autó van olyan megbízható mint a Suzuki, csak a töbii keményebb.

2011. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem '96-os évjáratú van. Nem rozsdásodik, megbízható, csak a szokásos karbantartásokat kellett eddig elvégezni (azt is szinte fillérekből). Lehetne egy kicsit erősebb is, de így, hogy 5,5-6 literrel elmegy, megbékélek a teljesítményével is.
2011. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha az olaj-légszűrő combo mindig rendesen cserélve van, akkor 100 km-en 5-6 l, aztán amíg a sgged bírja az ülést.


Igénytelen, haszonállat. 250e km-t tettem bele! Imádtam!

2011. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semelyik másikhoz NEM kapsz annyiért bontott alkatrészeket!
2011. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy szegedi szerelő ismerős egy '92-s 1.0-sal(az még eredeti Japán motoros volt) 503ezer!!! km-t ment vele a motor megbontása nélkül. Első,egyetlen tulaja volt.
2011. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nissanból is láttunk már egy milla felettit,

csak a német tulajok ugrálnak örömükben, amikor az új autójuk elmegy egy évig komolyabb javítások nélkül.

Toyotám van, tudom mi az a minőség :)

2011. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!