Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keresek egy autót, hogyan...

Keresek egy autót, hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Rendszáma megvan, az autó full ugyanolyan 1980-as kocsi, mint az enyém, még a színe is. KTI Hulladéknál rákerestem, budapesti, de nevet nem dobott ki sajnos, nem lettem okosabb.
2011. márc. 18. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivatalos csatornákon (KTI, magyarorszag.hu gépjárműkereső) nem is fogsz nevet kapni. A legjobb megoldás márkafórumokon érdeklődni, hátha ott ismeri valaki.
2011. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott már körbenéztem, nem találtam meg, Magyarország.hu-n meg sima regisztrációval nem lehet keresni, magasabb prioritással lehet, amihez okmányirodában kell időpontot kérni, és 3-4 hónapos várakozási idők vannak.
2011. márc. 18. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:

A magyarország.hu regisztrációt gyorsan meg szokták csinálni az okmányirodában, de ez neked most nem fog segíteni.


Ott nem fogsz tulajdonosi adatokhoz hozzájutni.


Esetleg, ha ideírnád milyen autó, akkor előrébb lennél...

2011. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kisautó, egy Fiat 126 (Kispolszki, de még nem Polski Fiat) KTI alapján egy negyed kerületet már behatároltam, ahol fellelhető lehet...
2011. márc. 18. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy OFF és személyes kicsit, de miért érdekel ennyire ez az autó?

:-)

2011. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress egy csókos zsarut ,vagy közterest ....... :)

Megoldást találsz .

2011. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16:03 Csak mert ugyanolyan, mint az enyém, és ezekből a régebbiekből kevés van már :)
2011. márc. 18. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A kispolski is Polskifiat, a másik, hogy ez már szerintem meleg téma, mert a másik tulaj magánügye, hogy hol lakik. Neked ahoz semmi közöd. Egyet tehetsz, keresel fórumokat ahol esetleg ő is fent van, és ha akarja(!) találkozhattok. Amúgy ne kutakodj, mert zaklatásnak minősül.
2011. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami vagy FIAT 126, vagy Polski Fiat 126p, vagyis kis Polski. Nem a régi, krómlökhárítós, kúpos felnis, nagy osztókörű, 600-as kis Polskira gondolsz?
2011. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!