Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szüleim ellenzik hogy motorral...

Szüleim ellenzik hogy motorral felmehessek Pestre (Kecskeméten lakom) hogyan győzzem meg őket? 2éve van motor jogsim vagy segédmotorra is aztán később letettem A1-re is. Aprilia rs125 motorom van.17,5/F

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy ellenzik. Féltik a fiukat, a pestiektől. Kecskemét nem olyan, mint pest, nem annyira vadak az autósok. A másik, hogy nem kis távolságot kell megtenned a 125-ös gépsárkányoddal, igaz, nem kivitelezhetetlen. Valószínűleg nem vesznek elég komolyan a szüleid, és valószínűleg nem is vagy elég felelősségteljes. Szerintem gondold meg, mennyire tudsz motorozni pesthez.
2011. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak a 18.ik kerületig szeretnék elmenni motorral. :)
2011. márc. 20. 11:42
 3/7 A kérdező kommentje:
ott is csak pestszentimréig.
2011. márc. 20. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemrég lett meg a jogsim kocsira, és hát az tény h itt Budapesten van pár olyan kocsis akitől fel álla szőr a hátamon, mert úgy vezetnek, és persze érhető h a szüleid féltenek a pesti forgalomtól. Gondolom nem a rutintalanság miatt nem engednek el, hanem a pesti közlekedés miatt.
2011. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, ami azt illeti meg van már a B-s jogsim is de a motort jobban szeretem, meg kevesebbet is fogyaszt szerény véleményem szerint mint a kis fiat unom. :)
2011. márc. 20. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
14:12-es vagyok, ahogy látom te is 17,5 éves vagy, gondolom több rutinod van mint nekem mert én nem motorozok csak kocsikázok, de azt próbáld meg akkor h kocsival fel engednek-e Budapestre, hisz mégis csak egy kocsi biztonságosabb mint egy motor. Igaz h többet fogyaszt, de szerintem ezen ne múljon senki élete!
2011. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor autóval megyek fel. :) Köszi.
2011. márc. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!