Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » APRILIA RX 50 szerintetek...

APRILIA RX 50 szerintetek mien motor?

Figyelt kérdés
most lett meg az m jogsim és van egy kis félretett pénzem endurot szeretnék venni szerintetek? ez jó motor?
2011. aug. 9. 20:23
1 2
 1/15 bix ***** válasza:
50%
2 ütemű... nagybátyám sx50-es ktmjét én is hajottam elég sokat, ő mivel használta évente dugózhatta újra a motort, szívott a melegítéssel, szervíz igényes volt nagyon a cucc... én tutira nem vennék csak 4 üteműt, abból meg sajnos 125 alatt nem is érdemes jóformán
2011. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
soha ne vegyél 4 üteműt!!! Az rx nagyon jó választás hidd el csak minőségi olajjal kell használni
2011. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat 1-1 kéne egy harmadik döntő :)
2011. aug. 9. 22:08
 4/15 bix ***** válasza:

soha ne vegyen 4 üteműt? sorolgassál már fel azon kívül hogy azonos köbcenti mellett a t2 jobban megy erősebb és nyomatékosabb pár extrát amit a t4 nem tud?


karbantartás?

fogyasztás?

üzemóra?

gazdaságosság?

stb...


50-esek között tényleg soha ne vegyen 4 üteműt, de ez asszem egyértelmű is. de a korlát már annyira nem drága, és lehet venni egy normális gépet is, akár 250-es lepapírozott t4-est is... nekem szerinted hogy volt banditom?

2011. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó ő gondolom úgy is értette hogy 50 esbe ne vegyek 50 est nekem le is esett egyből de így utólag visszaolvasva nem írja hogy 50 es :) de nekem is egyértelmű volt hogy 50 be csak 2t nem ez volt a kérdés
2011. aug. 9. 22:44
 6/15 A kérdező kommentje:
50 esből 50 est :D értelmes vagyok na szval 50 esből 4 t
2011. aug. 9. 22:46
 7/15 anonim ***** válasza:
kedves válaszoló aki az SX-el jött... az egy gyárikrossz annál alap a dugócsere és egyéb problémák ez pedig egy enduro
2011. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bix ***** válasza:

én vagyok az sx-es. kérdés hogy mennyiben függ össze a kategória, és a henger várható élettartama? legjobb tudomásom szerint semennyire. kolléga valami 50-es robogóval jár naponta 100-at melóbahaza, másfél évente dugózza. az robogó. attól hogy cross enduro supersport vagy robogó nem fogsz jelentős eltérést tapasztalni a várható üzemórák terén.


egyébként meg elnéztem persze mert miért ne, nem láttam hogy m-es jogsit kaptál. ezesetben tényleg nincs sok választásod, kétüteműt kell venned, bár én életemben nem tennék ilyet

2011. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
milyen jó hogy 5 válaszból 1 foglalkozik a kérdéssel már bánom hogy felpontoztalak titeket is
2011. aug. 9. 23:13
 10/15 bix ***** válasza:
pont nem érdekel a százalékom lehet kiderült... annyira talán nem irreleváns amit beszélünk... vagy te ezekre tudod a választ? nem. akkor? egy kétütemű gépnél azért ezek a kérdések elég fontosak...
2011. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!