Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a hárompontos...

Mennyibe kerül a hárompontos öv beszerelése, a hátsó ülésre? Értelem szerint mindkét oldalra.

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj, a kétpontos nem elég, gyerekülést kellene bekötni, azonban a kinézett autót még nem szerelték hátul övvel...
2011. márc. 24. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj, ha olyan autót veszel, amit "még" nem szereltek fel övvel, abba nem ültetnék gyereket. Első a biztonság, és jelen esetben az autóé megkérdőjelezhető.
2011. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajjaj, köszönöm, de nem ez volt a kérdés.
2011. márc. 24. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, a választ nem tudom, csak gondoltam megosztom veled az első gondolatom :)
2011. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg kellene nézetned a hátsó ülést, mert nem biztos, hogy bele lehet szerelni.

Van olyan, hogy az ülésre szerelik, de olyan is, hogy a karosszériát kell fúrni.

2011. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nincs előkészítve neki a helye, akkor nem nagyon fogod tudni rendesen megcsinálni.


Ha mégis elkészül valahogy, akkor sem biztos, h teljesíti is azt amit elvársz tőle...


Szóval nem jó ötlet.

2011. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

Akkor fussunk neki még egyszer: adott egy autó, amiben nincs hátul öv, de a helye megvan. Ellenkező esetben műszakin sem menne át, ugyebár.

Szóval, a hely, lehetőség adott, csak meg kell szerezni, be kell tenni, a kérdés pedig továbbra is az, mennyibe kerül...

2011. márc. 24. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Megveszed az öveket bontóból. Kérsz hozzá rögzítőcsavarokat is. Darabja kb 1-3000Ft. Megfogod a 17-es, esetleg 19-es lehetőleg Crowa kulcsot, és a megfelelő helyeken felfogatod az öveket. Meghúzási nyomatéka kb annyi, amivel nekifeszülsz a crowa kulcsnak. Ennyiből meg van oldva. Persze mehetsz szakszervízbe, ahol megveheted az öveknek darabját 25.000+áfáért, plusz a munkadíjra is számolhatsz egy 10-15 ezret.

Remélem kielégítő volt a válaszom.

2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!