Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 700e forint környékén milyen...

700e forint környékén milyen motort ajánlotok? (250ccm-750ccm)

Figyelt kérdés
Ennyi pénzem lenne rá, van A1-es jogsim, szóval bármekkora lehet a hengerűrtartalma, csak 25kW-ra vagy le legyen korlátozva, vagy le lehessen korlátozni (bár tán mindet le lehet) A határt (250-750ig) azért írtam, mert 250 alatt semmiképp nem akarok, 750felett meg szintén nem akarok. De ezek között melyek a legjobbak 700e forint környékén?
2011. márc. 24. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy Hondám volt az kitűnö motor volt,de kinek hogy.
2011. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 peti4000 válasza:

Én a helyedben a 700 ezer Ft-ból levennék annyit ami egy korlátlan A jogsihoz kell és utána nézelődnék.

Nekem egy 400-as Kawasaki ZXR-em volt de mikor kiköltöztem angliába meg kellett válnom tőle :(

Egyébként már a 400ccm kategóriában is ritkán találsz olyat amit 25kw-os papírra vizsgáztattak, ha ennél is nagyobb akkor vigyázz vele mert a rendőrök sem teljesen hülyék, nem fogják bevenni, hogy 750 ccm és 25kw...

Ha viszont nem szeretnél korlátlan jogsit vagy valamiért még nem lehet akkor én a 250-es kategóriában maradnék, azok is tudnak már menni.

2011. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!