Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőnek, Értsd: friss jogsiho...

Kezdőnek, Értsd: friss jogsihoz, milyen kis költségvetésű autót ajánlotok, amit azért használni is lehet? 150 ezer forint van rá!

Figyelt kérdés
most csak azért ennyi, mert ha ezzel az árral felmegyek a patkára véletlenül, nem fogom annyira sajnálni, mint egy fél milliósat....
2011. márc. 4. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy fél milliósal többet érnél ezzel a 150e ft osal sem mész föl a padkára főleg azért mert többet fog állni mint menni.
2011. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
esetleg ajánlanál is valamit? fél millió nem kis pénz megkeresni azért hogy esetleg megtörjem, vagy tönkre csesszem a gumiait. úgyhogy tanácsot légy szíves. és ez mindenkinek szól! aki nem tud konkrétan a kérdésre válaszolni, az ne is írjon, mert felesleges!
2011. márc. 4. 19:19
 3/16 anonim ***** válasza:

skoda felicia,opel kadett,astra.

Nekem 1,6-os kadett volt az első autóm 7,4-et evett 100-on,és ment mint a rakéta 75 lovas 8 szelepes motorral.1991-es 2006-ban vettem 180000-ért,szerettem.

2011. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
suzukit vegyél, ennyiért kapsz még tűrhető állapotút.
2011. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

150 000 ft? Abból még át is kell írni, stb. Hagyd a francba, pusztán autót is nehéz 300 000 ft alatt találni! És abba is gondolj bele, hogy egy autót nem csak megvenni kell, hanem fenntartani is. Ennyi idős korában bármi beszarhat rajta autótól függetlenül, és ki tudja mi mindent cserélni kell rajta.

Röviden: Sajnálom, hogy ezt mondom, de valahonnan szedj még össze pénzt, ennyiért nincs autó!

2011. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem, de látom itt csak agyapihentek vannak.... van pénzem,. de nem fogok elsőre olyat venni ami ér is valamit.... értsd már meg. többször nem írom le!
2011. márc. 4. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Te meg értsd már meg, hogy ennyiért kapsz egy adag szart, ami többe kerül mintha vennél drágábban egy autót!
2011. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megkímélt, de főleg üzembiztos Lada Samara a javaslatom.

Igazi mélyvíz a kényelmes tanulóautó után.

Olcsó, biztonságérzetet ad és ha azt már tudod vezetni, akkor a többi csak kisebb falat lesz.

Pesten törtem- zúztam vele, minimális helyreállítási költséggel.

2011. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tactical Facepalm.


Akkor mégegyszer, 150 ért jó esélyel olyat kapsz, amivel nem mész fel a patkára, mert mire elindulnál, már hívhatod a szerelőt, mert nemindul.

főleg ha az átírás is benne van, távolról is felejtős.


Legolcsóbb autó, amivel már lehet kezdeni valamit szerintem:


[link]


De nézd meg a többit is, 1000 res motort nem ajánlom, az szerintem kevés. 1,3 assal már lehet biztonságosan közlekedni.


Ha lejebb akarsz menni, akkor:


[link]


Ezzel a 2 kocsival van személyes tapasztalatom.


Suzuki 10 éve volt a "családi" autónk, a Corsa pedig néhány éve volt a sajátom.

Mind2 használható.


Egyébként ha engem kérdezel, Toyota forever, abból már fél milláért is kaphatsz használhatót, 1 millából, meg minimum 10 évre veszed.


Ne légy hülye 150 ért totális hülyeség autót venni, az hónapokon belül benne lessz még 150 ben.

2011. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a karosszérialakatos meg a gumis ugyanazzal az óradíjjal dolgozik a százezres meg a 2 milliós autón is..

Ha 150k van arra hogy átírással, biztosítással mindennel meglegyen, akkor csak kb. 80k jut autóra, az meg valami keleti csoda lehet csak: Lada, Skoda, Trabi.

Az egész összegre már komolyabb a kínálat, de azok mellett is meg fogod tanulni hogyan kell a kisebb műszaki gondokat elhárítani. :)

2011. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!