Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik ez a motor márka?

Melyik ez a motor márka?

Figyelt kérdés
Valami Ree, nemtudom pontosan a nevét de nagyon kéne. Tudom hogy 2 e betű van benne.
2011. márc. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan motor márka amiben két e betű van, csak egy van, a Keeway.
2011. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen erre gondoltam :)
2011. márc. 25. 06:29
 3/7 anonim válasza:

Hello!


Ha teheted, akkor ne vegyél soha Keewayt, de Motowell-t. Vegyél inkább egy használt Olasz motort. Gilera, Aprilia, Piaggio, Yamaha.


A kínai motoroknak mindig csak bajuk van. Saját tapasztalat. Használtam Motowellt, ami kínaiak közül "legjobb" minőségű állítólag, de fojton szervízelni kellett, 12000 km alatt mindene szarráment kb. Keeway ennél csak rosszabb... Ezért használok Apriliát mostmár, semmi baja :)

2011. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom :)
2011. márc. 25. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
keeway-t vehetsz nyugodtan az nem rossz minőségben és megbízhatóságban. a többi kínai, kóreai hulladék. az olaszhoz drága az alkatrész. használt japánt vehetsz még de odafigyelve!!! motor vagy robogó az amit venni akarsz? nem mindegy!
2011. márc. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Motor :)
2011. márc. 29. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha motor akkor mindegy csak olaszt ne:)
2019. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!