Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e Shell V-Power...

Érdemes-e Shell V-Power Diesel vagy Mol Evo Diesel üzemanyagot tankolni? Megéri egy modernebb Diesel-motorhoz a drágábbat választani?

Figyelt kérdés
A kutas ajánlotta. A neten is jókat írnak róluk. De mi a helyzet a gyakorlatban?
2009. febr. 24. 18:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
2 éve vettem egy diesel BMW-t( e46 320d 136 le adagolós) és azóta csak MOL evo diesel plus-t vagy OMW maxxmotion-t tankolok bele, csak azt. Amit észre vettem csupán az, hogy nincs adagoló probléma ami ezekre jellemző, nincs porlasztóval gond, nincs kormolás. Lehet amúgy sem lenne mert kifogtam egy megkíméltet, de szerintem biztos jobb az üzemanyagellátó rendszernek, és szerintem esélyes, hogy így tartósabbak lesznek ezek az alkatrészek az autóban.
2020. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!