Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault lagúna 2. 0 1995-évi...

Renault lagúna 2. 0 1995-évi autóban üzemanyag nyomásvezérlő milyen hibákat generálhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném megkérdezni volt e már hasonló dolog valakinek?

Van hogy indul,van hogy nem.

mikor beindul megyek vele pár kilométert mondjuk úgy tízet

leállítom és akkor megint nem indul.Pedig mikor ráadom a gyújtást hallani ,hogy az AC pumpa dolgozik.Mégis szerintem úgy hallani hogy üresen forgatja az önindító a motort mint ha nem kapna üzemanyagot.

vannak nála olyan dolgok pl érintkezési zavar a biztosíték falon picit megmozgatom és a digitklíma visszajelzők elalszanak majd újabb mozgatásra jelez megint.

lehet köze az indításhoz a biztosíték panelnek?


2011. márc. 28. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nah jah.. Francia..
2011. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne jajgass előző,mert a francia autók sem rosszak,ezzel a jajgatással azt akartad mondani hogy nem jók,pedig nekem az egyik egy 21 éves citro bx,és még mindig jól megy 16 éve van nálam.Kérdező,lehet hogy érintkezési hiba van de ezt csak autóvillanyos tudja kinyomozni .
2011. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viktor1111 válasza:

Jelen esetedben szerintem nincs hozzá köze a bizti falnak!!!

Az AC pumpát próbáld ki úgy hogy leveszed a benzinszűrőről a csövet és gyújtást kapcsolsz ha tolja az üzemanyagot akkor azzal nincs gáz!!!! Illetve egy szűrő csere is jól jöhet!!!! Nekem hasonló hibám volt egy 96-os lagunán!!!

Reggelente nehezen indult be volt hogy 20x indítóztam mire elkapta és járt rendesen addig mindig megfult a kocsi!!!

A hiba nálam melegen nem jelentkezett!!!

A hiba oka: alapjárati szabályzó tisztítás és frankó minden!!!!

2011. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!