Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsgázott valaki Kiskunhalaso...

Vizsgázott valaki Kiskunhalason B. kategóriából? Forgalmi vizsga érdekelne, útvonalak, tapasztalatok, oktatók stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:16
 1/1 anonim válasza:
100%
Igen még 2004-ben vizsgáztam "B"-ből. Az útvonalak nem bonyolultak... kb a főbb utcák ahol van forgalom. Központi buszmegálló környéke, 53-as út, vasút állomásnál visszafordulni, 53-as befordulni a barnevál felé vasút u. kijönni, tesco körforgalom... ilyesmi. Oktatók közül a Kiskunnál Ifj. Kocsi Sanyit ajánlanám, mert én nála vizsgáztam "C" és "CE"-ből is. Nagyon rendes koma. Le a kalappal előtte. Szereti a kezdőket. "B"-nél az hati-nál voltam. Pocsai volt az oktatóm.. egy igazi kretén. A vége felé állandóan ordibált ha valamit elcseszte... nagyon idegesítő volt. Ha nem szereted az ilyesmit akkor kerüld el nagy ívben. A kiskunnál a Zsivánovics is ilyen barom kezet is foghatnak a Pocsaival. A többieket nem nagyon ismerem.
2011. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!