Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok észrevételek a...

Tapasztalatok észrevételek a Michelin Energy Saver nyári abronccsal kapcsolatba! Tényleg annyira hangos mint ahogy mondják? Esőbe tényleg rosszul tapad?

Figyelt kérdés
Most vettem ilyen gumikat szeretném tudni mire készüljek miután felraktam ha valaki írna pár sort aki használja esőbe hogy tapad, tényleg annyira hangos mint ahogy mondják vagy annyira nem vészes?
2011. ápr. 5. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyennel szerelték gyárilag az autót 4 éve, azóta használom nyaranta, soha nem volt vele gondom esőben, még autópályán is gond nélkül lehet vele tartani a felhőszakadásban azt a sebességet, amit a látásviszonyok lehetővé tesznek. Sőt, előfordult, hogy pont a téli gumik cseréje előtti reggelen ért az első hó, de simán eljutottam vele a gumishoz. Igaz, nem szoktam próbálgatni a határait, inkább biztonságosan vezetek, nagyjából a sebességhatárokat betartva.

A téli gumiknál halkabb, más nyári gumit pedig még ezen az autón nem használtam, szóval nincs mihez hasonlítanom.

2011. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ megnyugtattál!
2011. ápr. 6. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!