Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilyukadt a kipufogom, és hét...

Kilyukadt a kipufogom, és hét elég hangos. Megbűntethet érte a rendőr?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 21:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát, mi egyszer kispolskival mentunk rendőrök elött, és csak úgy durrantgatott a polski: a rendőrök csk néztek, semmi más:D
2011. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért én úgy tudom, hogy nem büntethet. Megvan a műszaki, oszt' jóccakát, lóf@sz és estifény, a sünség meg tehet egy szivességet.
2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sport dob XD nekem is az van majd lecserélem ha lesz időm :D
2011. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

ha nagyon kötözködős akkor megbűntethet!!(mi kiszoktunk járni esténként kocsikkal,sportmotorokkal az áruházak parkolójába beszélgetni/ összejönni!) és volt már hogy a rendőr unatkozott,oda jött , igazoltatott mindenkit és a sportmotorok kipufogójának dB mértékét meg mérte!


Ha hangos a kipufogód akkor "Környezetszennyezésért" bűntethet! Ez olyan mint hogy nappal se hallgathatod a zenét olyan hangerővel amilyennel akarod hisz az is környezetszennyezés! ;)

2011. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
KPM-es megbüntethet..
2011. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Általában csak trafipax meg szonda van náluk, akkor nem tud. De van ilyen elitkommandós, ami a db mérőről is letuggya olvasni a számot, meg van neki CO mérője is, és hiába van műszakid, ellenőrzi.
2011. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Elsa válasza:
Nem.
2011. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Synesztro válasza:
A KPM es úgy tudom igen amúgy meg előfordulhat, mert sport kipufogónál pl tudom hogy van mikor büntetnek ha túl nagy és hangos!
2011. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kávégyőző válasza:
37%
Nem büntethet meg ha meg van a műszaki meg a zöldkártya.
2011. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!