Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel mossam le itthon az...

Mivel mossam le itthon az autónkat? Milyen rongyot s milyen tisztítószert használhatok?

Figyelt kérdés

Oké, tisztázzuk hogy nő vagyok:) és sose mostam még kocsit tehát ennek tudatában a következő kérdéseket teszem fel:


Konyharuha? Sampon vagy padlófelmosó?


Keféből milyet keressek? /Nyugi a körömkefe vagy drótkefe nem jutott eszembe!:)/


Páromnak szeretnék meglepetést,mire hazajön,köszi a válaszokat előre is!


2011. ápr. 9. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs autósampon inkább mosogatószert vagy habfördőt tegyél a vízbe de lehet a sima sampon is jó pár az szerintem már túlzás.

Van sima autómosó kefe műszálas a párodnak biztos van feltéve hogy mosta már a kocsilyát.

Végén bármilyen rongyal áttörölheted bár szerintem ez is felesleges.

Az ablakokat ablaktisztítóval meg ujságpapíral a mosás után le tudod takarítani és akkor nem lessz foltos.

2011. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sampon vgy tusfürdö tökmindegy

elsönek leslagolod vagy ha az nincs leborítod vizzel utánna kocsimosó kefével vagy akár rendes sziveccsal lemosod szeres vizzel. ujra leslagolod/lemososd tiszta vizzel. ezt követöen valami pamut rongyal letörlöd. ez fontos mert ha ugy hagyod vizesen mázgás marad. nem muszáj csont szárazra törölni aza autot lényeg h egyenletesen törölt ésidöközönként csavard kia rongybol a vizet. az ablakokat meg ugy tisztisdmeg ahogy az elöttem hozzászolo mondta. ne meleg vizzel most meg mert tönkreteszi a fényezést!

2011. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vidd el autómosóba...

ha szépre akarod, nem elég a kis slag, mert az nem szedi le a koszt

nagynyomású mosó kéne

legegyszerűbb elviszes a helyi benzinkútra és ott kézzel, vagy a nagy autómata mosóban lemosod/lemosatod

2011. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még nincs meg a jogsim /nem sok kell hozzá:)/,de azt hiszem amíg nem lesz meg és nem tudom elvinni,addig nem is mosom le mégegyszer az autót!:D

Nagy kínlódás volt az biztos...

Nekiláttam nagy puha szivaccsal mosogatószerrel miután ugye leslagoltam...aztán mégegy slag. De hiába nyomattam közelről,spriccelve minden dzsuva rajtamaradt... Mivel gyorsan száradt, láttam. Nem győztem száraz ruhával polírozni fél órát... Kemény volt.:)

Köszönöm a segítségeket!

2011. ápr. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!