Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tisztítószert használja...

Milyen tisztítószert használjak autómosáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném lemosni az autómat, de itthon szeretném végezni és nem tudom hogy milyen tisztítószert használhatok, ami nem okoz kárt a fényezésben.


2011. júl. 16. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sampont szoktam, eddig nem vetem észre, hogy kár tett volna benne :)
2011. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Prevent autósampon.Bevált,és az ára sem vészes.
2011. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem súrolószert használsz nem árthat a fényezésnek, esetleg foltos marad száradáskor.

Benzinkúton, autósboltban lehet venni autósampont, nem is túl drágán, és egy flakonnal akár egy évig is elég lehet.

Én régen WU2 samponnal mostam az autót, de még jobb szerintem valami padlóra való mosószer, mert azokban általában van folyékony viasz is, amitől fényes lesz a felület, és nem szárad foltosan.

2011. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan moshatod bármivel,egyik sem okoz kárt.

Nyílván nem szemcsés ,darabos anyaggal csinálod mit pl a VIM.

2011. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2011. júl. 16. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sima folyékony mosogatószer vált be,foltmentesen szárad szép fénye van \fekete színű, szerintem a legkényesebb minden folt azonnal virít rajta :( \
2011. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!