Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt Elsősegély csomagért...

Lejárt Elsősegély csomagért megbüntetnek?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a kocsiba, és egy címke van ráragasztva, és azt írja 2006 július.

De, benne a steril kötszerek gondolom nem járnak le.

Most akkor ezért megbüntetnének?


2011. ápr. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
De megbüntethet érte. Vagy vidd el egy gyógyszertárba az EÜ csomagod ahol megújítják, vagy elmész a tescoba és 1500-ért veszel egyet.
2011. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos megbüntetnek. Én vennék inkább egy teljesen új csomagot TESCo-ban mondjuk, a lejárat meg felbontanám, és a kötszert és ollót megtartanám.
2011. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ha nézi simán megbüntet 5-10 ezer forintra.Mondjuk engem már sokszor igazoltattak de még egyszer se nézték meg hogy van e benne izzó készlet vagy elsősegély doboz stb.Bár érdeme venni Tescoba 2000 ft körül van.
2011. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ellenőrzi a rendőr sem az égőkészletet, sem az elsősegélycsomagot. Viszont ha nem ég az égőd, azért megbüntet. És ha az anyósod elpatkol, mert megmérgezted a romlott csomagból kivett kötszerrel, akkor felelőssé tesznek érte. Is.!
2011. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó butaságot írt, csak az izzókészlet került ki a kötelező tartozékok listájából. Ha nem tartod magadnál, vagy lejárt az engedély rá, akkor Szr. 54. alapján meg fog büntetni, vagy csak figyelmeztetni, ez rajta múlik. 2-3eFt bármilyen multiban.
2011. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!