Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki leírná nekem hogy a...

Valaki leírná nekem hogy a közúti elsősegély vizsga hogy zajlik elejétől a végéig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemész-köszönsz napszaknak megfelelően-meghallgatod a vizsgáztatót-kíhúzod a kis 'tételedet'-vársz a sorodra-elmondod/elmutogatod-(ha van még utánnad valaki akkor őket megvárod még elmondják, addig ülsz)-kimentek-vártok-szólítanak-megmndják h sikerülte-elköszönsz-hazamész...

Asszem ha nem sikerül, azt már rögtön megmondják.

2011. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
minek egyesével hívtak be,köszönsz,húzol egy tételt,elmondod,ha sikerült megírja a papírt,ha nem,próbálkozol legközelebb.
2011. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Hi

Nálunk így volt:

1.: 3 és fél óra várakozás

2.: párosával hívnak be, húztok tételt.

3.: a szívmasszázst és a lélegeztetést mindenkinek be kell mutatni. csak utána kezdhetsz hozzá a tételhez.

4.: okosan válaszolgatsz a kérdésekre, elmondasz mindent amit a tételről tudsz. ha karfelkötést vagy valami olyat kell csinálni amit a műanyag pasin nem lehet, azt a párodon kell.

5.: egyéb feladatok. a tételhez nem feltétlenül kapcsolódó kérdéseket tesz fel a vizsgáztató.

6.: elköszönésként az eredménynek megfelelően anyázol vagy hálálkodsz.

Ennyi.

Jótanácsok: sose vitatkozz. Ha nem úgy van, ahogy mondod és ezt szóvá teszi, bólogatsz okosan.

Légy határozott. Direkt úgy fogja feltenni a kérdéseket hogy a legbiztosabb tudásodban is meginog a hited, de soha ne lássa hogy vívódsz: nyökögni, idegeskedni lehet, de 2 különböző válasz közül egyértelműen válassz.

Életmentő tipp(valós helyzetben is életet menthet, de vizsgán ha elszúrod abban a pillanatban megbuksz): 4 emberes tálcafogásnál, amivel a gerincsérültet lehet odébbvinni, mind a 4 ember ugyanazon az oldalon áll. Tanfolyamon nekünk nem mondták, ezért mindenki úgy képzelte el hogy 2 ember az egyiken, 2 a másikon. Hát nem. Csak a szerencsének köszönhetem, hogy nem én voltam az első akitől megkérdezték, mert engem is meghúztak volna.

2011. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem még az újraélesztést sem kérték.

/vidéken volt a tanfolyam , ugyanott ahol vizsgáztam, gondolom ezért./

kettesével mentünk be, szituációk a "tételek" ( közúti baleset, sérült 1-2 percig csendben ült majd a combját fájlalja-mitől lehet?)

és ennyi volt. rögtön adta a kis kártyát.

2011. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Jó lenne, ha nekem is olyan lenne mint az utolsó válaszolónak...Mindenen elsőre átmentem, már csak ez kell a jogsimhoz, nagyon nem szeretném ezt elbukni.
2011. júl. 23. 12:35
 6/6 anonim válasza:
Mi megkaptuk a megyei főorvost és behívta egyszerre a fél csoportot. Az egyik vége felől az újjáélesztést kellett elkezdeni, míg a másik végétől kezdve mindenkinek feltett egy kérdést és ha nem tudta a választ akkor bukott. Mi is tételekre számítottunk mert korábban vizsgázóknak is az volt, de vizsgáztatótól függ.
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!