Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 gyári lejátszojára...

Suzuki SX4 gyári lejátszojára lehet kötni erősitöt, mélyládát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos h rá lehet, de nem fog olyan jól szólni mint 1 márkás rádióval.
2011. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Strigi ***** válasza:
Ha valamelyest kiemeled a rádiót, a hátulján meglátod, van-e az ISO csatlakozón kívül más - általában RCA - csatlakozó. Ha van, akkor lehet, de kérdéses, mekkora teljesítményre képes a cucc - ha alapfelszereltség volt, akkor valószínűleg igen kicsire.
2011. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de azért van az erősitö nem?:D
2011. ápr. 11. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem is hasonlóan volt régebben a Fábiámban és nem jól szólt, nem úgy szólt mint ahogy szólnia kellett volna (persze a gyári cd-s lejátszóval), aztán vettem Alpine rádiót. Ég és föld volt a külömbség a 2 között.A gyári alacsony hangerőn még jól szólt de mikor már eléggé felhangosítottam akkor nagyon csúnya basszus volt.
2011. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem:S csak az a baj hogy ha belerakok egy másik lejátszót akkor ott marad egy nagy luk és csunya.
2011. ápr. 11. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt Fábiában hézag a rádió felett mert a gyári az nagyobb (magasabb) ,de van hozzá műanyag a hézag eltakarására.

Ez a gyári [link]

Itt meg már ott van az a műanyag [link]

Szerintem neked valami ilyesmi kellene [link]

2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget:)
2011. ápr. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!