Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a Simsonom...

Miért van az, hogy a Simsonom csak szivatóval megy rendesen, ha nincs rajta a szivató és húzom neki a gázt full, meg áll le, de alapjáraton megy rendesen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A karburatorod koszos,valamek fuvoka be van dugulva!!!Szed szet pucold ki.Jo lessz!!!!
2009. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megtörtént, de mégsem jó
2009. márc. 1. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túlsok levegőt kap. Próbálj meg azon állítani!
2009. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
keveset kap benzinből
2009. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szívatóval megy, az azt jelenti, hogy kell neki a dúsítás ahhoz, hogy a szükséges üzemanyag-levegő keverési arány fennálljon - tehát kevés az üzemanyag. Vagy a főfúvóka kicsi, vagy a fúvókatű van nagyon leengedve (a középső rovátkában kell állnia), vagy valahol falsot szív.
2009. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok levegőt kap, pl. a légszűrő nem megfelelő, vagy ha a gyújtás oldali szimmering átereszt, akkor is tud hasonlóakat produkálni.
2009. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Az elso valaszolo.Szerintem is nezd meg a gyujtas feloli szimeringet,ha leszeded a gyujtast csereld is ki,nem nagy osszeg.Nekem 251 etz van.
2009. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tuti a szimering. nekem is az volt a gond.ugyan ezt csinálta. ((bár én inkább eladtam, de az új tulaj mondta, hogy kicserélte, és mostmár atomtuti. Na ott robbantam majdnem föl)200 huf
2010. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!