Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Suzuki Sepia robogóm....

Van egy Suzuki Sepia robogóm. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Pöcre indul, nagyon szépen ketyeg alapjáraton, de ha ráhúzom a gázt egyszerűen lefojtja magát. Ötlet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
koszos főfúvóka.
2011. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem karburátorba víz kerülhetett, és mivel a benzin könnyebb a víznél, ezért a víz lesüllyed a karbi aljára, és csak akkor jut víz az égéstérbe, ha jobban ráhúzod. (Olyan mintha nem kapna benzint.) Karburátor úszóház le, tartalmát kiönteni, kitörölgetni, majd mindent vissza. (Legalábbis Simsonnál így. Gondolom itt is hasonló.)
2011. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de elkezdtem alapjáraton járatni és vhogy megjavult....:) gondolom tényleg csak valami el lehetett dugulva... a lényeg hogy most jó egyenlőre!:D köszi mégegyszer!
2011. szept. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!