Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanál egy...

Milyen autót ajánlanál egy fiatal párnak 500. 000ig? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Autót szeretnénk venni, alacsony fogyasztásút, megbízhatót, kb 500.000ig. 2 éven belül gyereket szeretnénk. Milyen autó lenne nekünk a megfelelő? Suzuki Swiftben és Opel Corsában gondolkoztunk eddig.
2011. ápr. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek megfelelőek. Mindkettő olcsón fenntartható, megbízható.
2011. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Corsa-t én nem vennék.

Családi autónak szerintem kicsi, emellett még rohad is.

Szerintem kényelmetlen is, illetve nagyon lomha.


Swifttel nekem bajom nincs, ennyiért már nagyon jót kapsz.


Arra figyelj, hogy 5 ajtós legyen.


Ami még szóba jöhet: F Astra ; Golf III ; Fiat Tipo.

2011. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amiket írtál + még Volkswagen Polo se rossz
2011. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiat Brava
2011. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig inkább valami kombit vegyetek, astrát, vectrát, 3-as golfot, régebbi passatot.

Nekünk is kis autónk volt és a babakocsi mellé már 2 karton pelenka nem fért be, arról nem is beszélve, hogy amikor mentünk rokonokhoz nem fért volna be semmi.

Mi egy omegát vettünk, igaz 3-szor annyiba került mint a Ti büdzsétek, de ebbe belefér a gyerekágytól kezdve minden sz@r ami csak kell.

2011. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift, nektek van kitalálva. Ha nagyon mást szeretnétek akkor esetleg Opel Astra (Isuzu motoros diesel). Ezen kívűl okos lehetőségek még a kiskombik vagy régebbi kompaktok, de szerintem fenntarthatóság szempontjából a Swift verhetetlen ráadásul a piaca is nagy (meg az Astrának is), tehát ha bontott alkatrészre kényszerűlnétek akkor még mindig jó a helyzet.
2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kis Suzukit ajánlok ,olcsó is a fenntartása és elég megbízhatóak is.
2011. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!