Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rokkantság támogatást kaptam...

Rokkantság támogatást kaptam gépjármü szerzésre, ílyenkor csak kereskedésben lehet ezt levásárolni?

Figyelt kérdés
Vagy kéztől is lehet?
2011. ápr. 12. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Havernak is volt ilyen, csak kereskedőnél lehetett. Magánszemély esetén csak kereskedő közvetítésével.

Haver szerint most is így van, bár ő már jó régen vett kocsit, de a munkája miatt igyekszik naprakész lenni a jogszabályokkal...

Viszont a kereskedők (tisztelet a kivételnek) dörzsöltek! Rokkantként automata kocsit akart venni, és a kereskedő el akarta neki adni a törött kocsit épként, és még ő nézett hülyén, amikor átvizsgálás után kiderült, hogy törött a kocsi, holott őneki tudni kellett volna erről. (biztos tudott is róla, mert csak megnézte átvétel előtt)

2011. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kereskedőtől vegyél, ott lehet.

Új autó vásárlása esetén többet is adnak egy ilyen papírért (ha jól emlékszem alapból 300.000, pl volt, hogy új Suzuki vásárlásnál 500.000-be számolták). Valljuk be, tizenakárhány éve még elég volt, sőt talán sok is egy 300.000-es csekk, ma meg semmi jót nem tudsz venni pusztán abból, így nem túl igazságos.

2011. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Ha jól emlékszem, a vásárlás után 7 évig nem lehet eladni az ilyen autót, persze ezt is ki lehet játszani...
2011. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!