Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo v40 1999 Évj.1870ccm...

A Volvo v40 1999 Évj.1870ccm dízel, az OBD2 rendszerű?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna segíteni szoftver ügyben ?
2011. ápr. 14. 10:32
 1/4 T5- ***** válasza:
Igen, sima 16 pines OBD2 csatija van. Nem tudom milyen szoftverre gondoltál? Csak egy egyszerű diag. program kell, hibakód kiolvasásra, vagy állítgatni is akarsz?
2011. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok állítgatni. Csak egy Volvo -fcr nevű program kellene. Nekem van ilyen, ded nem ehhez az évjárathoz. Meg van egy avg4500-as interfészem, de valahogy nem akar működni, és nem tom miért?


Biztos vagy benne hogy OBD2, és nem sima OBD ?

2011. máj. 9. 11:02
 3/4 T5- ***** válasza:

Hm, most elbizonytalanítottál. Azt tudom, hogy a Volvo 1996-tól már OBD2-vel csinálta a V40-esek nagy részét, a 2 literes turbósat pedig '99-től, de egyes modellek csak 2000-től kaptak OBD2 rendszert. Lehet, hogy ez a te D4192T(2) motorod is egy évvel lemaradt az OBD2-ről.


Ha ez segít én ScanMaster ELM nevű programot szoktam használni ahoz amit más nem visz, ez elég sok mindennel megtalálja a kapcsolatot. Hibakód olvasásra bőven elég. Egy próbát szerintem neked is megér.

2011. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima OBD, de a VOL-FCR nem viszi a Lucas Dízel MSA-t. Autodiagnos Multitesterrel szoktam olvasni, mással elég reménytelen birkózgatni vele.
2011. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!