Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fontos, hogy egy férfinak...

Fontos, hogy egy férfinak legyen jogosítványa?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát a vezetéshez eléggé.
2011. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

szerintem előny!


Nem fontos , de jónagy előnyre teszel szert egy jogsival és egy kocsival!

2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Én legalábbis nem ez alapján keresek barátot.
2011. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és szerintem nem csak férfinak, hanem bárkinek, persze akinek van rá lehetősége. Én arra gondolok, ha pl van vagy lesz gyereke az illetőnek, és egyedül van otthon a gyerekkel, és azonnal el kell vinni orvoshoz vagy kórházba, és mint tudjuk a mentő nem a leggyorsabb.. legalábbis nemrég hozzánk 3 óra alatt ért ide, és csak 30 km a távolság... Szóval ha van lehetőség rá, hogy megcsinálja valaki a jogsit, és arra is van lehetősége hogy autót tudjon fenntartani, akkor mindenképp szükséges szerintem. De nem csak ha a gyereket kell elvinni orvoshoz, bárkit. A párod rosszul lesz, de éppen ünnepnap van, a mentő soká ér ki, ezért be kell vinned a kórházba, ilyenkor jól jön ám az autó. Vagy a párodnál megindul a szülés és be kell vinni akkor azért nagy segítség.
2011. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18:57-es vagyok. Egyébként ha arra voltál kíváncsi hogy a csajoknál előny-e, én azt mondom hogy persze én is örülök ha van valakinek jogsija, de nem erre megyek, szóval nem a jogsi kérdés alapján fogom eldönteni, hogy összejövök-e valakivel vagy sem. Ilyen esetben nálam nem számít, az előbbi választ általánosságban írtam, hogy azért jó ha van.
2011. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem nagy előny. Meg én elvárom,hogy a pasimnak is legyen, mert nekem is van. :P
2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én autóban borzasztó beteg szoktam lenni (hányinger, hányás). Így ha az asszonynak van jogsija, akkor se szívesen ülök be mellé :D
2011. ápr. 15. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Maximum lehányod szegény asszonyt :D
2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az gáz ha beteg vagy, de nem is fontos hogy legyen jogsid. Inkább ne legyen, minthogy még több közveszélyes, közlekedni képtelen ember vegyen részt a forgalomban.
2011. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fontos. Nekem már jogsim van de autóm nincs. A családban van autó de ritkán megyek vele.

Nekünk mindig is volt autónk és sokszor volt hogy eljöttek értem anyámék kocsival ha táborban voltunk, vagy ha lekéstem a buszt és sokat kellett a következőre várni.

Volt hogy hajnalban bevitt apám kocsival az ügyeletre mert annyira beteg voltam.

El se tudom képzelni hogy milyen lenne ha nem lenne a családban kocsi, de sztem apám se mert ő napi szintem használja:D


Csajozás terén nem hiszem hogy nagy előny lenne mert már 15 évesen is becsajoznak egyesek és akkor még jogsijuk se lehet.

2011. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!