Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fel lehet-e jelenteni azokat...

Fel lehet-e jelenteni azokat a cégeket/intézményeket akik az autók szélvédőjére folyamatosan kéretlen reklámprospektusokat tesznek, és ha igen mi a módja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 13:13
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:

Nem lehet. Nincs ilyen szabálysértés ugyanis.

Inkább ragassz egy matricát a kocsira ezzel a felirattal: NEM kérek reklámcédulát!

2011. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Es akkor ketszer annyit fognak rarakni.

Vol egyszer a tv-ben riport a postaladakba szorolapokat bedobalokrol, ott is volt egy csomo postalada amire raragasztottak, hogy nem kernek szorolapot, de a srac csak flegman megrantota a vallat es azt mondta, hogy ot nem erdekli oda is bedobja.

Nalam egy idoben rendszeres volt, hgoy felcsongettek a lakasba, hogy engedjem be oket (a 10-en laktam). Ez mar csak azert is problema volt mert eleg rendszertelen beosztasban dolgoztam, sokszor ejjel, es tobbszor keltettek fel ilyen hulyeseggel. Egyszer meguntam es lementem es nem tul kedvesen kozoltem veluk, hogy megegyszer valaki megnyomja a csengomet annak eltorom a kezet.

2011. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt bírom nagyon mikor telefonon is zaklatják az embert hogy vegyek ezt meg azt csak ez azért érdekes mert mind a 2 telefonszámom titkosított de úgy látszik ígyis megtalálnak.
2011. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra is van megoldás.

Velem is többször előfordult ez is, főleg amíg volt vezetékes telefonom.

Olyankor mindig megkérem, hogy mondja el még egyszer a nevét és a cég nevét ,akinek a megbízásából hív és mondom közben, hogy várjon, hadd írjam le. Ezután megkérdezem, hogy honnan tudja a számom. Ha nem nyilvános a számod és random (azaz találomra beütnek számot, vagy számítógép generálja véletlenszerűen) hívtak, az törvény ellenes, tehát akkor már léphetsz, ha nyilvánosan elérhető akkor megkérdem, hogy van-e olyan listájuk ahol azt listázzák, akiket már megkerestek és nem kérte a szolgáltatást, mert én fel szeretnék kerülni rá. Többnyire nincs nekik, de utána közlöm, hogy vezetniük kéne egy ilyen listát, és következő hívásnál feljelented őket zaklatásért.

2011. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!