Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beköltöztek a pókok. Hogy...

Beköltöztek a pókok. Hogy irtsam ki őket?

Figyelt kérdés
Beköltöztek az autómba a pókok, eddig 2-t láttam/agyonütöttem, de csomó pókháló van a szélvédő alsó részénél, ahol van a befújó/páramentesítő.
2011. ápr. 21. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Chemotox
2011. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem néha kikéne takarítani a kocsit meg a garázst. És nem lenne ilyen gondod. Egyszerűen elsem tudom képzelni hogy történhetett ez. Én egyszer láttam már ilyet de az egy 30 éves barkasz volt amivel a földekről a takarmányt szalitották.
2011. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen takarítom a kocsit, de vagy 2 hete minden nap úgy szállok be, hogy közben biztonsági háló készült valahol :-) Lehet, bepróbálkozok nála a chemotox-szal. Nem túl jó illatú, de majd kiszellőzik...
2011. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen van takarítva az autó kívül belül. KB 2 hetente. Igaz nem szedem darabokba a műszerfalat, de áttörlöm.
2011. ápr. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!