Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR50et hogyan tudnám...

Aprilia SR50et hogyan tudnám szebbé tenni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt neonokra,visszapillantora,kipufogora, a lenyeg hogy ne az eredeti legyen !
2011. ápr. 21. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link] Ennek nézd meg a leírását, ír pár tuningtippet. :D


bemásolom, úgyis törlődni fog majd a hírdetés:


Eladnám Szeretett motoromat amiben összesen pár száz kilométer van csupán. ami van benne: Stage6 racing modular henger ami 2000 km után fel lett újítva ( új: malossi mhr tűgörgő, tömítések, athena dugó, ) malossi r. h.q. főtengely malossi mhr főtengelycsapagyakkal és malossi mhr szimeringekkel, malossi mhr membránház, Stage6 R/T specaer, vhst 24mm es karburátor, malossi E13 légszűrő, malossi mhr overrange varriátor szett, malossi delta kuplung, polini evo2 kuplungharang, mvt millenium gyújtás, mvt digimax4 elektronika, roost rs5 kipufogó. optika: lakk fekete külső fényezés és metál kék belső fényezés, a motoron majdnem minden polírozva van ( felnik, fékolajtartályok, fék karok, dekni, féknyergek ) a motoron hátul kiesler Széles felni van, ssp teleszkóp emelő, ssp berúgókar, ssp oversize nagy tárcsa 260mm, koso gyorsulásmerő. A motor kifogástalan állapotba van egy nyarat lett csak hajtva összesen azóta pihen! bármi kérdésed van motorral kapcsolatba hívj bátran vagy írj emailt.

2011. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

nah,nem is rossz..csakhát piros-fehér apriliát milyenre fessem?? mármint milyen fényezést kaphatna??

[link]

ilyen :DD csak más a kipufogó

2011. ápr. 21. 23:05
 13/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én egy ilyen szép, fiatal motort nem festenék át. :D lehet az eredmény szebb lenne, de nem festeném. Én csak maradnék a tuning mellet, de kicsit később lehetséges lenne egy más szín. :DD
2011. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát ahogy belegondoltam én sem festeném más szinre, de pl neon,matrica szerintem belefér simán. csak hát ehhez a szinhez fogalmam sincs milyen illene,szoval azon meg gondolkodnom kell
2011. ápr. 22. 09:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Háát az idomot, hagyd ahogy van!! A matrica csak rontaná/vagyis ha új akkor én úgy hagynám ;)/

NEON: én STR8 neont vettem a scooterracing.hu-n este feldobja a mocit! Az első lámpába dobhatsz stroboszkópot vagy a helyzetjelzőbe tegyél kék vagy piros égőt! ;)

hátsó lámpa: [link] [link] A felnit lepolíroznám vagy felnicsík!! ;)

2011. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na, akkor váltsunk hangnemet gyökerek.

Arra gondoltam, hogy te is egy vagy, a szokásos h***egyerekek közül, akik, amíg nincs pénz kocsira és utólagos,mások szemét kiégető xenonra,addig robogót tartanak, remélem tévedek.

Nem is lenne semmi bajom, de miért kell neonnal kezdeni a felsorolást, miért gondoljátok, hogy ez tartozik a csinosítás témakörbe?!

Az tényleg dicséretes, ha valaki rendbe tartja a gépet, és ezt azt cserél rajta, mint ahogy írtad pl. tükör, kipuff, persze nem olyat amit a falu másik végén hallanak.

De miért kell neon, nehéz kinőni nídforspidet?!

Nem az számít tuningnak, nem is az, amit a homasitán találni.

A tököm tele van már a sok hü***vel,akikkel nap mint nap találkozni lehet az utakon, a rendőrök meg ugye nem érnek rá ezekkel foglalkozni, meg ha jól tudom az utólagos xenonra is inkább az nkh harap, mert a rendőr max elküldheti műszakira.

A lényeg, hogy baromságok jönnek divatba, amit utána nehéz kiírtani, ilyen a neon, az utólagos xenon, meg most már a vonat kürt is.

A rendőrt csak azért is említettem meg, mert remélem eljutunk még oda, hogy az engedély nélküli átalakítással is foglalkozzanak, ne csak azzal, ami gyorsan hoz sok pénzt az államnak.

2011. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

hát nemaz vagyok a sok kozul,aki robogot hajt még nincs kocsi. a robogot meg nem azert akarom disziteni hogy enlegyek a valaki, szo sincs rola, egyszeruen akarok valami olyat ami nem mindennapi,amin latszik hogy valtoztatva van = h foglalkozok vele

mindenkinek koszonom!

2011. ápr. 22. 19:20
 18/18 A kérdező kommentje:
a felnicsikra meg mar gondoltam, rendeltem is pirosat :)
2011. ápr. 22. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!