Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túra endúrót szeretnék és két...

Túra endúrót szeretnék és két típuson gondolkodom: Aprilia Pegaso 650, Honda Transalp 600 1997-99 modellév. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek, tapasztalatok érdekelnek. Típushibák, kényelem két embernek, stb...
2011. okt. 27. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hondák sokkal megbízhatóbbak.
2011. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább a Hondára szavazok de az XRV 650 vagy 750 Africa Twin-re!
2011. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Honda...egy legendás gépről van szó.:)

Én is pont ezeket nézegetem mostanság,csak nekem még ott van a CBF 600as is ami ugyan nem enduró,de sokkal jobban tetszik.

2011. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, de "Érvek, ellenérvek, tapasztalatok érdekelnek. Típushibák, kényelem két embernek, stb..."

Tehát leírtátok, hogy Honda, de miért? Lehet legendás és? Egyértelműen honda. Jó de miért? Mi a baj az apriliával, miért gondolják, hogy a honda jobb? Ez olyan olasz / francia autó sztereotípia, vagy valaki tényleg tud konkrétumokkal szolgálni....?

2011. okt. 28. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
totalbike népítélet
2011. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"totalbike népítélet" Már voltam, de az apriliából kevés van és elfogultak, a hondához meg semmi. Újabb a kérdésre adott válasz? Valakik csak tudnak a feltett kérdésre érdemben is válaszolni...
2011. nov. 1. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Most hiába írja valaki hogy, : honda vagy aprilia... lehet az akármi ha lesz*rták és nem tartotték karban. Mindegy melyik, ha nem zörög-füstöl és megy rendesen akkor nem foghatsz nagyon mellé. Méress egy kompressziót ha nagyon óvatos akarsz lenni.
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ilyen Apriliam van csak hatszázasba. Rendesen karban van tartva, nagyon megbizható még soha nemhagyott ott sehol pedig elég sokat járok vele hosszabb turákra, erőre is eleg sok!
2012. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!