Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó kezdőkocsinak?

Ez az autó kezdőkocsinak?

Figyelt kérdés

Kezdőkocsinak szerintetek milyen lenne? Esetleg dobnátok egy-két linket ami szerintetek jó lenne? 300-400-at szánnék rá. Milyen költségekkel számolhatok a használt autó kötelező szervizeinél?

[link]


2011. ápr. 23. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:

tökéletes.

első kocsinak iylen kell, vw, opel, esetleg mazda, suzuki,

bőven jó lesz neked :D

ha karbantartod olaj, szűrők cseréje, stb, akkor nagyon hálássak tudnak lenni.

2011. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tökletes de én 1.9 td vagy tdi-ben venném. ez sokat ezsik.barátom is lecserélte a golfját egy suzukira mert rengetegett evett. amugy jó kocsik. 1.9-es jól megy kevés üzemanyaggal. nem kell megilyedni az alkatrésztöl a 2-es és a 3-as golf is népszerű.
2011. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kilometert 17eves autonal el nem hiszem hogy annyi... de persze attol meg lehet jo allapotban.
2011. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hátul a lámpák alatt elkezdett rohadni (nem tudom hogy típushiba-e mert nem értek a Golfokhoz), a bal elejét meg valszleg megkoccolták és javítva lett. Érdemes utánakérdezni ennek, mert ugyan nem tűnik vészesnek az állapota, akár még sok-sok évet is kihúzhat komolyabb rozsdásodás nélkül, de ha alapszinten nem tud felvilágosítást adni az értékesítő az autó állapotáról akkor ki tudja milyen rejtett hibái vannak még.
2011. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokat eszik az 1.6-so ráadásul a 75-le az kevés.

Egy 10 éves 1.4-es is tud 90Le-t.

2011. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is nézegettem a dízeleket csak az 1.9-esnél már nagyon sok lenne az átírás :S Pedig dízel párti vagyok, persze jöhet az 1.4es benzines is. :)

Valaki dobna 1-2 linket ami szerinte jó döntés lenne?

Ja és kb. mennyit enne ez ill. az 1.4es és a dízel?

2011. ápr. 25. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Fúúú, az 1.4-est felejtsd el! Nekem volt több mint 8 litert zabált, és 140 volt a vége :S gyorsulás= nulla! Ha nem akarsz dízelt akkor ez hó lesz :)
2011. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb 7000-nyi különbség átírásnál szempont,2-3 liternyi (!!) fogyasztás különbség pedig nem?!

Ha átgondolod és utána számolsz akad érdekes a dízel szekcióban is ...

[link]

2011. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!