Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 akkumulátor lámpa...

Golf 4 akkumulátor lámpa kigyulladt?

Figyelt kérdés

Ma 4ezres fordulatnál hazafele kigyulladt az akkumulátor lámpa és kiirt valami német szöveget..

Mi a fene halt meg benne? Semmit nem vettem észre menet tulajdonság változást. Az autószerelőmet jelenleg nem érem el.. mennyibe fog ez fájni ?:S


2011. ápr. 24. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a "valami német szöveget" kéne tudni.
2011. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pillanatra írta ki azóta meg eltűnt de a lámpa azóta is ég. hogy a francba hozzam elő megint?
2011. ápr. 24. 14:56
 3/12 A kérdező kommentje:

na megnéztem ujra.. generator werkstatt..

fasza.. ilyenkor most komplett generátor csere v mi a menet?:S

elegem van már ebből az autobol.

2011. ápr. 24. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Talán ha egy szerelő megtekintené, innen kb. jóstehetség kellene.

Azért jósolok:

1. elszakadt az ékszíj

2. elromlott a feszszabályzó

3. generátorban a diódák (1 vagy több) megrokkantak

4. szakadt a generátor forgórész tekercse

5. szénkefék elkoptak (felakadt, bár nem szokott)

6. ennyi jut eszembe, de legalább van még ennyi...

2011. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ezek milyen költségek?

nagyságrendileg?

ha mellé irnád a számok mellé a ft-ot megköszönném :/

autoszerelő családtag, tehát minden beszerzési áron hoz.. de gondolom igy is egy vagyon lesz

2011. ápr. 24. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd az autószerelő családtagot, vagy a neten találsz árakat, hadd ne én keresgéljek Neked...
2011. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és az számít valamit , hogy ahogy jöttem ki egy körfogalomból és ahogy picit kihuzattam 4-5ezres fordulatnál gyulladt ki vagy nincs hozzá köze?
2011. ápr. 24. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek odaírni, hogy mennyibe kerül? Ha drága nem csináltatod meg és hagyod tönkremenni?

4-5000nél még nem szabadna, hogy ilyen hibája legyen. Lheet hogy már odavolt valamelyik alktrész és ez volt neki az utolsó rúgása.

2011. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne agódj nem olyan vészes egy generátor javítása ha tegyük fel ujra kéne tekercseltetni az sem kerülne 25e ft nál többe. De valószínű csak diódahidat,kefét kell cserélni.

Mindenesetre ha 15 évesen is ezt az autót szeretnéd használni ne pörgesd 3000-es fordulat fölé akkor elodázhatod ezeket a problémákat még egy darabon

2011. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a dióda kefe dolog ez 10k-s költség?
2011. ápr. 24. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!