Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyorsasági motort...

Milyen gyorsasági motort ajánlanátok Kawasakiban 700-1200cm3 környékén?

Figyelt kérdés
Pénz nem akadály
2011. ápr. 24. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ninja


De ha már mindenáron meg akarsz dögleni,akkor Haybusha...

Ha még meg is pöckölöd,akkor garantált a siker...

2011. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha Kawasaki akkor Ninja v zx9r.

de én személy szerint 1 fekete honda cbr 1000 rr fireblade -et ajánlom mert nekünk is van 1 ilyen és még nem volt rá panasz. kicsit meg lett piszkálva és egyszerűen már félelmetes a kicsike

2011. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsővel értek 1-et!
2011. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam,amit írtam,mert az okos motoros,aki egy ekkora vasra fel mer ülni,az korábban már vezetett kisebbet is,és az a minimum,hogy ismeri a mocikat.


A kérdezőről meg kiabál,hogy fingja nincs az egészről,csak apucinak jól megy a vállalkozása,neki meg a Kawasaki a szimpi.Tipikus öngyilkosjelölt,donor,statisztikai adat.

2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell, rosszra gondolni nem élek villában csak egy panelban

Vehetnék ennek az árán egy középkategóriás autót is ha odalennék értük, de mivel nincs így marad a motor


Adtak már ide próba körökre nagymotort, és nem kell lebecsülni az emberi észjárást azért mert sokan meghalnak több okból kifolyólag

Ez is ugyanolyan jármű mint bármi más, én sose tettem különbséget az alapján ahogy megy egy motor


Mi az oka hogy ennyire indulatos lettél? Nem azért gyártanak óriási nyomatékú sportmotorokat hogy meg vegyék és használják őket?

2011. ápr. 24. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!