Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belevágjak? Hogyan működik...

Belevágjak? Hogyan működik ez? Hogyan tudnám haza hozni a motorokat, lebonyolítani az értékesítést?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy sokan külföldről hoznak be motorokat alkatrészeket és szeretnék én is bele vágni mint hobbi meg plusz lóvé.A kezdő tőkém,autóm,motor szerelési ismeretségem megvan jártas vagyok a témában értek a motor szereléshez .Igazából Svájc és az Olaszországból származó motorok érdekelnének.Hogyan is működik ez ? Kint külföldön mennyivel jobb, olcsóbb ?Nagyobb a választék? Van motor bontó ?Milyen ismeretségre van szükség ?Ha kint megvásárlom hogy tudom haza hozni a határnál?Elég ha berakom őket szétszedve a dobozok kocsiba vagy utánfutóra itthon meg eladom ? Vagy kell adózni meg vámolni ? Tudnátok esetleg kinti motor bontókat mondani vagy külföldi web oldalakat amik olyasmik mint nálunk a használtauto.hu vagy a használtmotor.hu ?

Mint alkatrész úgy hoznám be őket .Van egykét kereskedő brigád Ráckevén is sok motort hoznak be ők is . 2 ütemű cross motorok érdekelnek mert azokra hazánkban sem kell rendszám nincsenek papírjai mivel verseny gépek hobby motorozásra és jó a kereslet rá.Természetesen írnák adásvételi de mivel ezeket itthon nem helyezik forgalomba kell rá regisztrációs adó ? Ha igen mikor kell fizetnem ?


Sokan hoznak be én is vettem már kinti tökéletes szalon állapotú motor ár alatt persze hobbi motort papír nélkül.Valaki leihatná hogy csinálja aki ezzel foglalkozik !! Köszönöm .


2009. márc. 5. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!