Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi 3000Gt-hez hasonló...

Mitsubishi 3000Gt-hez hasonló formájú autót keresek kicsit olcsóbb kiadásban, sajnos nincs 2millám, de valami hasonló autót szeretnék. Néztem az mx5öt, de automatát szeretnék és abból nem láttam? Mx-3-as már nagy nekem.

Figyelt kérdés
Persze más márka is lehet
2011. ápr. 25. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
3000gt kicsit más kategóri mint egy mx5 vagy mx3. Na megha sport autó akk autómata?:O kicsit paradox a helyzet
2011. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy baj van: azt írod hogy az MX-3 nagy neked, de a 3000GT még nagyobb mint az MX-3. Az sem tiszta továbbá hogy neked hány személyes autó kéne és hogy coupé vagy cabrio: a 3000GT négy személyes coupé, az MX-5 (amiből egyébként amerikában volt automata) meg pl. csak kettő és cabrió. A másik gebasz az automata váltó: mivel itt elsősorban sportautókról van szó nem sok modellt gyártottak automatával, de amiket igen azok most is bőven 2 millió HUF fölött vannak (Mercedes SL, SLK, Nissan 300ZX, Jaguar XJS, Porschék, Toyota Supra). Azt írtad hogy neked ez sok lenne, de nem írtad hogy pontosan milyen árban keresnéd az autót, 1-1,5 millió HUF körül találsz amcsi vasakat (Pontiac Firebird, Chevrolet Camaro) , csak ezek elsősorban a típus rajongói számára lettek behozva az országba, problémás az alkatrészellátás. Szóval nem egyszerű a helyzeted, lehet hogy olcsón tudsz ilyen autót venni, de nem lesz olcsó a fenntartása, ezt jó lesz az eszedbe vésni. Itt van pár lehetséges opció ami nekem eszembe jutott a problémádra:


Régi Lexus SC: [link]

Subaru SVX: [link]

Toyota Celica: [link]

Honda CR-X Del Sol: [link]

Honda Prelude: [link]

Acura (amerikai Honda) Integra: [link]

2011. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dodge Stealth ami leginkább hasonlít a Mitsubishi 3000-re,7-8-9 kilóért mindig találsz.

De olyan is van gombokért már amit szeretnél ...

[link]

Siess mert az alkalmi ár másnak i az !!!!

:p))

2011. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!