Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ABS-nek, vagy a manuális...

Az ABS-nek, vagy a manuális klímának nagyobb az értéke?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nagyobb az értéke?


Ha arra gondolsz, akkor inkább ABS, mint klíma.

2011. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztonsági szempontból inkább ABS.
2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de nem biztonság szempontjából kérdem, hanem ár, érték szempontjából.
2011. ápr. 28. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is ABS
2011. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább a klímának. Persze egy átlagos épphogy elközlekedem valahogy sofőrnek az abs sem hülyeség.
2011. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Klímának nagyobb az értéke.

Bár klímát nyáron használjuk csak, az ABS-re meg télen van nagy szükség a havas, jeges úton.

2011. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ABS utólag beépítés?? klíma utólag beépítés????

NEEEE

inkább vegyél egy gyárit!

2011. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ár-érték szempontjából vegyük figyelembe a két berendezés tulajdonságait.

X értékű klíma:Nyáron,melegben kellemes hőmérsékletet biztosít.Ráfordítás:töltetni,tisztíttatni kell.Ellenőriztetni...

X értékű ABS:Az év bármely szakában használható.Megőrzi az autó fékezés,fékezés-kanyarodás közbeni stabilitását,így az autó rongálódásának az esélye is kisebb,valamint az életedet is megmentheti.Ráfordítás:Szerintem sokat nem kér enni egy ABS.

Szóval,ugyanannyiért én az ABS-t választanám.

2011. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem lehet összehasonlítani mert nem ugyan arra a célra szolgál. Nem véletlenül találták ki mind a 2-t.

Nem létfontosság egyik sem ha nem tartalmaz a járgányod olyat utólag nagyon drága a beépítése...

2011. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek. Én pl a halálomon vagyok az utóbbi időben nyáron a kocsiban, ha nem megy a klíma. Nem is keresik az olyan használtautókat, amiben nincsen klíma. ABS nélkül megvoltunk 20 évvel ezelőtt is, most is meglennénk nélküle... Jó dolog az ABS, nekem is van, de túlértékelik. Egy biztos, előbb veszik meg a klímás, ABS nélküli autót, mint a klíma nélküli ABS-es autót.
2011. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!