Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szerelők és BMW fanatikus...

Autó szerelők és BMW fanatikusok, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy BMW e24-es kaszniba bele lehet-e pakolni egy BMW e63 m6 cuccait? Konkrétabban az e63-nak a első,hátsó futóművét, a motorját és váltóját, és a műszerfalat az első két üléssel és az összes elektronikával, össze lehet-e házasítani egy e24-es kasznival?????

Egyenlőre mindez csak fantázia és állom!!!!!!!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 29. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
te megmondannád hogy a vadiúj" m6-ost miért akarod egy rozsdásodó roncsba tenni?
2011. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze,minden megoldható.

Láttam már E30 elejét összevágva E32 hátuljával a miben az E23 3.5-ös turbós motorjával,mindezt már vagy 10 éve és azóta csak fejlődött a technika meg a hozzáértők száma.

Most is van érdekes öszvér a hahun :

[link]

Viszont ép hatost nehéz lesz találni alapnak.

No és persze az M6 ....

Az ha "ropira" van törve is sok millió.

[link]

Sok marhaságot összehoztam már én is és ha elfogadsz egy gyakorlati jó tanácsot akkor hagyd a fenébe,maradjon álom az álom úgy a legszebb.

Idővel úgyis rájössz,hogy a GYÁRI a legnagyobb érték.

Ne társítsd a kettőt.

Gyűjtögess, vegyél egy ilyet hétvégére :

[link]

meg egy ilyet hétköznapra melós autónak ...

[link]

Ha viszont áll a garázsban egy M6 aminek elvesztek a papírjai azonnal írj privát emailt - csinálok neked tuti verdát!

2011. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem egy vadi új m6-ost szeretnék összekaszabolni, hanem egy töröttet, vagy használt alkatrészenként megvásárolni a szükséges alkatrészeket!

Egyébként azért szeretném az egészet mert nagyon tetszik a e24-es kaszni, s akarok egy igazi különlegességet, profin összerakva, tehát nem sufni tuningra gondoltam!

Igen ez tényleg sokba kerülne de szerintem megérné! http://www.youtube.com/watch?v=lS5yDet6ngI Nem tűnik roncsnak!!

2011. ápr. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!